Nuo policijos bėgo ir nuo kelio nulėkė neteisėtus migrantus vežęs vairuotojas

Vilkaviškio rajone ketvirtadienį policija gaudė neteisėtus migrantus automobiliu vežusį vyrą, kuris galiausiai nulėkė nuo kelio.

Policijos departamento duomenimis, apie 22.04 val. Vilkaviškio rajone, Pilviškių miestelyje, policijos pareigūnai stabdė automobilį „Hyundai Santa Fe“, tačiau transporto priemonės vairuotojas, bandydamas išvengti sulaikymo, dideliu greičiu nuvažiavo tolyn.

Persekiojimo metu apie 22.30 val. Vilkaviškio rajone, ties Šeškinių kaimu, automobilis „Hyundai“ bandė apvažiuoti policijos pareigūnų panaudotą specialiąją priverstinio transporto priemonių stabdymo priemonę „Ežys“ ir, nuvažiavęs nuo kelio, apvirto.

Per eismo įvykį nukentėjo automobilio vairuotojas (gim. 1999 m.), kuris pristatytas į Kauno ligoninę bei automobiliu gabenti neteisėti migrantai: 8 suaugę asmenys ir 2 nepilnamečiai, kurie pristatyti į ligoninę.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo, neteisėto žmonių gabenimo per valstybės sieną.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Sidebar placeholder