Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Ir taip blogai,ir taip negerai.Žinau vieną sugyventinių porą kaime.Gėrė ,,kaip priklauso" ir gimdė vaikus fiziškai neįgalius.Žinoma juos atimdavo,bet vaikai dėl to neišgyja. Taip ne vienas neįgalus(kiek žinau sunkios būklės)turi egzistuoti.O kaip kitaip pavadinsi.Žinau,kad,ne viskas tėvų,daktarų valioj.Bet jei gėrimas ar panašiai atima vaikui gyvenimą,tai ką čia tas kalėjimas pagelbės.Geriau jau priverstinai įdarbinti.O aš pats žinau, kad kiekvienas nori būti sveikas,gražus, naudingas ir sau,ir kitiems.Ne visada pasirinksi.
Elena, 2022-01-07 20:10
O apie gyvybės langelį , esantį Klaipėdoje, tie girtuokliai, aišku, nieko niekada negirdėjo.
? , 2022-01-07 09:46
Atvirai kalbant, ir gerai, kad savo genų nepadaugino. Žiauru, bet taip jau yra.
..., 2022-01-06 18:11
katinais,šunimis,net balandziais rupinamės,net ieškoma ka nors nubausti,jei ne duok Die ka kas nors ne taip.Sukurtos ištisos sistemos dykaduoniu,kad visa tai kas nors tikrintu,priziurėtu.O cia kas gavosi? Geriausiai nubausti tuos ,kurie jau nieko nesupranta,nebent ta kad nori valgyti sušilti ir išgerti.Kur tarnybos dingo,kas gali atsakyti?
Svečias, 2022-01-06 17:46
Kaip bebūtų tragiška , bet tokių, ir kultūringesnių alkoholikų vaikai gimsta protiniais invalidais.
Jonas Lietuvis , 2022-01-06 16:47
Tai blyn, o ka jai daryti?! Issilavinimo, jauciu, jokio neturi, darbo neturi, gyventi kur neturi, valgyti irgi neturi, jokiu socialiniu igudziu, nei supratimo, nei proto... gal netgi nezinojo apie gyvybes langeli, nei kur jis yra, nei kas jis toks is viso yra. Nes juk neskaito laikrasciu tokie zmones, ziniu neziuri, televizoriaus net neturi. Kur visos tarnybos buvo?! Kuriu tiek prikurta yra ir kurios islaikomos is mokesciu moketoju pinigu?! Kodel niekas netikrino tos moters?! Ar tik uztenka atvaziuoti pasiziureti, kad dar gyva yra ir viskas... tokias benames reiketu tikrinti nestumo testais bent kas pora menesiu ir priziureti. Dabar- palaida bala. Dauginasi kaip katinai. O kai tokia nelaime nutinka visi ziuri akis ispute- nieko nezinojom.
Joo, 2022-01-06 16:21
Ponaičiai prodiuseris su daktarėliu merginą žagino ir išmetė pro balkoną ir džiaugiasi laisvę. O čia vargšus pijokėlius sodins ilgiems metams.. o kur buvo vaikų teisių tarnybos iki to įvykio.. gal juis reikia patraukti atsakomybėsn..?
Hmm, 2022-01-06 15:28

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.