Paauglės nužudymo Šiauliuose bylos tyrimas artėja į pabaigą

Paauglės nužudymo Šiauliuose bylos tyrimas artėja į pabaigą – visiems įtariamiesiems atliktos psichiatrinės ekspertizės, pareigūnai ketina jiems pateikti galutinius įtarimus.

„Byla bus perduota į teismą visų keturių kaltinamųjų atžvilgiu, bus teikiami galutiniai įtarimai, einama į tyrimo pabaigą“, – BNS sakė tyrimą kontroliuojanti Šiaulių apygardos prokuratūros atstovė Jūratė Tamašauskienė.

Atsižvelgus į nusikaltimo brutalumą, visiems įtariamiesiems buvo paskirtos ir atliktos psichiatrinės ekspertizės.

„Procesas bus įprastas, nebus tokių“, – BNS atsakė J. Tamašauskienė, paklausta, ar po ekspertizių rezultatų kreipsis dėl priverčiamųjų medicinos priemonių skyrimo kam nors iš kaltinamųjų.

Dalis įtariamųjų yra suimti, dalis – laisvėje. Prokuratūra neatskleidžia, kiek įtariamųjų tebėra suimti.

Į kilimą susuktas merginos, gimusios 2006 metais, kūnas su žaizda galvoje rastas liepos 4-osios vakarą, Gegužių gatvėje, pievoje prie konteinerių.

Įtarimai dėl nužudymo pateikti 2001-aisiais gimusiam jaunuoliui, 2007-aisiais gimusiai merginai bei 1999-aisiais ir 2004-aisiais gimusiems jaunuoliams. Visi įtariamieji nuo liepos pradžios pateko už grotų. 

Lapkričio pradžioje Šiaulių apylinkės teismas dar trims mėnesiams – iki kitų metų sausio 4 dienos – pratęsė suėmimą kaltinamajai nepilnametei.

Baudžiamasis kodeksas tam, kas nužudė žmogų, numato laisvės atėmimą nuo septynerių iki 15 metų.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder