Vagys nukirtę medžius padarė gamtai žalą ir priteisė ją atlyginti, o kai mišką kerta pramoniniu būdu GAMTAI ŽALOS NĖRA.
AFERISTŲ VALDŽIA. GAMTAI ŽALA ATSIRANDA NETGI NUPJOVUS ŽOLĘ !
pelė
pelė,
nieko naujo nes mūsų vyriausybė nieko nemato ir negirdi. Lietuva sunaikinta visom prasmėm
TOP
Nauji
Rašyti komentarą
Vagys nukirtę medžius padarė gamtai žalą ir priteisė ją atlyginti, o kai mišką kerta pramoniniu būdu GAMTAI ŽALOS NĖRA.
AFERISTŲ VALDŽIA. GAMTAI ŽALA ATSIRANDA NETGI NUPJOVUS ŽOLĘ !
nieko naujo nes mūsų vyriausybė nieko nemato ir negirdi. Lietuva sunaikinta visom prasmėm
Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.