Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
vai vai vai, kokie tie XXI amžiaus Lietuvos piliečiai jautrūs ir nervingi. Tu tik pagalvok, negalėjo nueiti ir nusipirkti kažko ten kokiam akropoly. Nagi, pasaulio pabaiga. O jau žinovai visi, tiesiog "ekspertai", visose srityse. Viskas toj mūsų Lietuvėlėj blogai, viskas. Nors viskas, ko vyriausybė ėmėsi, buvo taikoma ne vienoj šaly taip pat.... Mieli ponai, ar jums neatrodo, kad atsidūrėt dugne su savo amžinais priekaištais, patyčiomis, neapykanta. Gal mažiau kokių opTV žiūrėkit, o tai visi janutienėm ar filosofėm patapsit...
Pilietė su konstitucinėm teisėm, 2022-02-01 15:29
Tas bukaprotis dulkys.. čia jam reikia iškelti baudžiamąją bylą prieš visos Lietuvos piliečių terorizavimą su taip vadinamais covid 19 skiepais.. ir pasodinti iki gyvos galvos!
Eina jis nax..., 2022-01-30 20:27
Nusipelnė dulkys to, nusipelnė.
pilnaviduris, 2022-01-29 11:53
Kažkodėl teisininkai nemato, kai įstatymais yra įteisinta prievarta, psichologinis spaudimas. Tai niekam nerūpi ir niekas negina piliečių.
Pilietė be konstitucinių teisių, 2022-01-29 11:25
fasitai bando baime ivaryti, nieko neiseis nevykeliai jus
aaa, 2022-01-29 11:23
Vai vai vai ir kokie XXI a. tie Lietuvos piliečių tarnautojai pasidarė tokie gležnus-lipšnus-ne paliečiami, kad net juos prieš “plauką“ negalima paglostyti. Tai panašėja į tuos spalvuotus genderinius. Taigi dabar jau aiškėja, kad tie visi kai kurių piliečių išrinktujų Seimo daugumos ir jų rinktos Vyriausybės primami nutarimai-sprendimai dėl pandeminio koronoviruso covid 19 užkrato suvaldymo buvo ir dabar yra pasidarę "niekiniai". Jų Galimybių Pasas bus panaudotas WC kabinoje. O jų covid 19 pilitimo suvaldymas jiems pasidarė "neįmanomas". Todėl dabar dėl to klaidų pridaryta labai daug ir nesiruošiama tas savo klaidas taisyti. Taigi patys valdžioje esantieji su savo veiksmais provokavo-išprovokavo piliečių tarpe "priešiškumą". Taip buvo 2021 m. rugpjūčio 10 d. po teisėtai leisto taikaus Lietuvos Šeimų Sąjūdžio taikaus mitingo. Tai dabar valdžioje esantieji dėl savo visiško "neįgalumo" ir nesugebėjimo teisėtai tarnauti Lietuvos piliečių Gerovei-Gerbūviui pradėjo, teisėtvarkos pagalba, "lukašenkiniais" veiksmais. O tai reiškia, kad dabar valdžioje esantieji tokiais metodais-veiksmais LR demokratinėje valstybėje taip norima įgauti Lietuvos piliečių nuolankumą-paklusnumą.
Sigitas, 2022-01-29 09:47
Palauksim, kol bus pateikti įtarimai dulkiui, dėl tautos terorizavimo.
..., 2022-01-29 08:56
Ar asilui galima grasinti?
Mano nuomonė, 2022-01-29 08:55

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.