kaukė

Pensininkė saviizoliacijoje neištvėrė: senolei gresia teistumas (3)

COVID-19 liga užsikrėtusi garbingo amžiaus Šilutės rajono gyventoja vakar ryžosi palikti savo namus. Trumpam, tad tikėjosi, kad niekas to net nepastebės. Tačiau toks neatsakingas poelgis policininkų pričiuptai moteriai gali kainuoti teistumą.

Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl kovos su epidemijomis ar užkrečiamosiomis ligomis taisyklių pažeidimo. Baudžiamoji byla iškelta ne kokiam nors į aplinkinių sveikatą atvirai spjaunančiam jaunuoliui,bet 74 metų pamario gyventojai.

Pensininkė, kuriai diagnozuota COVID-19 liga, vakar paliko saviizoliacijos vietą ir sukėlė pavojų kitiems asmenims užsikrėsti pavojinga užkrečiamąja liga. Medikai ją buvo informavę apie liga ir įspėję  dėl apsaugos priemonių, kurių privaloma laikytis bendraujant su kitais žmonėmis.

Baudžiamasis kodeksas už šį nusikaltimą numato ne tik baudą arba laisvės apribojimu, arba areštą. Gali būti skirta ir laisvės atėmimo iki vienerių metų bausmė.

Senolė griežčiausio Temidės verdikto, greičiausiai, išvengs. Kaip ir arešto. Ar bus skirta bauda, priklausys nuo finansinės jos padėties. Atsižvelgiant į suformuotą teismų praktiką ir už tai anksčiau jau nuteistiems asmenims skirtas bausmes, panašu, jog pensininkė gali sulaukti laisvės apribojimo. Nurodytą kelių mėnesių laikotarpį naktimis (nuo 23 val. iki 6 val.) privalės būti namuose.

nereikia smerkti moterytes ji taip pat nori laisvai gyventi ,kaip ir kiekvienas vabalelis todel ir neislaike saviizoliacijos rezimo ir isleke i vaivorikstiniu kluba ....nes zdajeo tame klube apsilankyti profesionalas is sostines ,tai idomumo vedima ir padare si zmogiska nusizengima ...... Tik kode visi taip negraziai rasote "pencininke"kokia ji pencininke ji Dama ! ir reikia gerbti. Jei profesorius jus visus perkrikstijo i runkelius ir sunauja kuri neklauso ir nesiklauso nei jo nei jo gaujos taip pat padoriems ir save gerbiantiems nelabai patinka. Manau ,kad silutes pareigunai dar siek tiek turi zmogisko proto pasikalbes su prasizengusia Dama ir paliks gyva .....
Nereikia , 2021-10-14 17:17
O į kokią skilty siūlai ? Svetimo skausmo nebūna? Matai tik kraštutinumus , duonos trūksta , demencija. O gal bobai šnapso pritrūko , ar šiaip durna ir baudom pinigų turi? O kitų sveikata tai čia poxui , tarp kitko?
>nuostabu, 2021-10-13 19:53
nuostabu. senole paliko namus - i kriminalu kronika :D o gal jai nera kam duonos nupirkt? gal is beviltiskumo? gal senatvine demensija ir moteris nesupranta, ka daro?
nuostabu, 2021-10-13 19:26
Sidebar placeholder