Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
nereikia smerkti moterytes ji taip pat nori laisvai gyventi ,kaip ir kiekvienas vabalelis todel ir neislaike saviizoliacijos rezimo ir isleke i vaivorikstiniu kluba ....nes zdajeo tame klube apsilankyti profesionalas is sostines ,tai idomumo vedima ir padare si zmogiska nusizengima ...... Tik kode visi taip negraziai rasote "pencininke"kokia ji pencininke ji Dama ! ir reikia gerbti. Jei profesorius jus visus perkrikstijo i runkelius ir sunauja kuri neklauso ir nesiklauso nei jo nei jo gaujos taip pat padoriems ir save gerbiantiems nelabai patinka. Manau ,kad silutes pareigunai dar siek tiek turi zmogisko proto pasikalbes su prasizengusia Dama ir paliks gyva .....
Nereikia , 2021-10-14 17:17
O į kokią skilty siūlai ? Svetimo skausmo nebūna? Matai tik kraštutinumus , duonos trūksta , demencija. O gal bobai šnapso pritrūko , ar šiaip durna ir baudom pinigų turi? O kitų sveikata tai čia poxui , tarp kitko?
>nuostabu, 2021-10-13 19:53
nuostabu. senole paliko namus - i kriminalu kronika :D o gal jai nera kam duonos nupirkt? gal is beviltiskumo? gal senatvine demensija ir moteris nesupranta, ka daro?
nuostabu, 2021-10-13 19:26

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.