Pjovimo įrankiu neatsargiai elgęsis vyras sukėlė gaisrą, savininkai patyrė 72,5 tūkst. eurų žalą

Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmuose pirmadienį bus nagrinėjama baudžiamoji byla, joje vyras kaltinamas neatsargiai elgęsis su pjovimo įrankiu ir sukėlęs name gaisrą. Dviem savininkams buvo padaryta 72,5 tūkst. eurų žala.

Kaip pranešė teismas, neteistas Klaipėdos rajono gyventojas kaltinamas tuo, kad jis dėl neatsargumo sugadino svetimą turtą ir padarė didelės turtinės žalos.

Kaltinamojo akto duomenimis, kaltinamajam pareikštas kaltinimas dėl to, kad jis 2023 m. liepos 25 d. namo palėpėje, esančioje Klaipėdos rajone, remonto darbų metu kampiniu šlifuokliu su metalui skirtu pjovimo disku pjaudamas mediniame balkyje esančias vinis, kilus kibirkštims, uždegė ant grindų supiltus namo apšiltinimui skirtus spalius.

Gyvenamojo namo palėpėje kilo gaisras, užsidegė ir sudegė namo stogo konstrukcija, perdanga, apdegė ir gesinant gaisrą vandeniu buvo supilti, taip sugadinti Z. L. ir S. B. priklausantys butai bei juose buvę namų apyvokos daiktai: baldai, indai, įrankiai, buitinė technika, drabužiai, kiti kasdieninio vartojimo daiktai.

Tokiais savo veiksmais, veikdamas neatsargiai, kaltinamasis sunaikino svetimą Z. L. priklausantį 30 tūkst. 520 eurų ir S. B. priklausantį 41 tūkst. 987 eurų vertės turtą, padarydamas nukentėjusiesiems didelę turtinę žalą.

Kaltinamajam pareikšti kaltinimai dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo dėl neatsargumo (Baudžiamojo kodekso 188 straipsnio 1 dalis).

Už šį nusikaltimą baudžiama viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder