Po plastinės operacijos pagrasino nužudyti chirurgą

Vakar Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų nutartimi pratęsta klaipėdiečiui V. K. skirta kardomoji priemonė. Teisėsaugai jau žinomas vyras kaltinamas grasinęs nužudyti jį operavusį plastikos chirurgą.

Uostamiesčio gyventojui skirta intensyvi priežiūra pratęsta trims mėnesiams. Jis įpareigotas visą parą dėvėti elektroninį stebėjimo prietaisą (apykoję), neišeiti iš namų be atskiro ikiteisminio tyrimo pareigūno, prokuroro ar teismo leidimo nurodytu laiku.

Taip pat be tokio leidimo, išskyrus atvejus, susijusius su dalyvavimu baudžiamosios bylos teismo posėdžiuose, negali lankytis Kauno mieste.

Įpareigotas neieškoti ryšių ir nebendrauti su nukentėjusiuoju, jo šeimos nariais, nukentėjusiojo klinika ir kitais jos darbuotojais.

Netrukus Kauno apylinkės teismo Kauno rūmuose bus pradėta nagrinėti baudžiamoji byla, kurioje V. K. pareikšti kaltinimai dėl grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimo (grasinant susprogdinti, padegti ar padaryti kitokią pavojingą gyvybei, sveikatai ar turtui veiką arba sistemingai bauginant žmogų naudojant psichinę prievartą).

Laikinosios sostinės gydytojas klaipėdiečio keršto taikiniu tapo dėl neva jam netinkamai atliktos plastinės operacijos.

Nuo 2021 m. rugpjūčio mėn. iki 2021 m. spalio mėn. pabaigos V. K. medikui išsiuntė devynis grasinančio ir bauginamo pobūdžio elektroninius laiškus bei grasino žodžiu, telefoninio pokalbio metu.

V. K. sistemingai baugino nukentėjusįjį nužudymu, sveikatos sutrikdymu, jo ir klinikos turto sunaikinimu bei įtikinėjo, kad tokie grasinimai yra realūs. Siekdama apsaugoti įmonės darbuotojus bei turtą, klinika buvo priversta pirkti ir apsaugos įmonės paslaugas.

Dėl šio nusikaltimo klaipėdietis stojo prieš Temidę. Bet nuo baudžiamosios atsakomybės atleistas, nes susitaikė su mediku.

Tačiau nepraėjus nė vieneriems metams, toliau tęsė nusikalstamus veiksmus.

Nuo 2022 m. gegužės iki 2023 m. lapkričio mėn. V. K. vėl terorizavo nukentėjusįjį, grasindamas padaryti pavojingą gyvybei, sveikatai ir turtui veiką, bei sistemingai jį baugino, naudodamas psichinę prievartą.

Įtariama, kad minėtu laikotarpiu klaipėdietis išsiuntė daugiau kaip 50 grasinančio bei bauginančio turinio elektroninių laiškų chirurgui ir jo šeimos nariams bei grasino ir terorizavo skambindamas telefonu.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder