Policija sulaikė prabangų BMW – paaiškėjo, kad Lenkijoje vogto automobilio vairuotojas greitį viršijo galimai šimtus kartų

(7)

Antradienio vakarą, Švenčionių rajone, kelyje Vilnius-Švenčionys-Zarasai, netoli pasienio ruožo su Baltarusija, policijos pareigūnai sustabdė 2020-jų metų gamybos automobilį „BMW M5“, kuris tą pačią dieną buvo pavogtas Lenkijoje.

Įtariamasis, 29 metų vyriškis buvo uždarytas į areštinę, pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą. 

Besiaiškinant aplinkybes, paaiškėjo, kad Lenkijoje vogto „BMW M5“ vairuotojas yra žinomas policijos pareigūnams.

Teisė vairuoti iš jauno vyro buvo atimta jau seniai dėl vairavimo neblaiviam, tačiau tai nesulaikė prabangių automobilių mėgėjo nuo vairavimo, vien šiais ir praėjusiais metais greitį jis viršijo 216 kartų, o iš viso jo sąskaitoje pareigūnai suskaičiavo bene keturis šimtus įvairių administracinių teisės pažeidimų.

Vairavimu neblaiviam ir neturint teisės vairuoti, akiplėšiškais greičio viršijimais jo pažeidimų sąrašas neapsiribojo – jaunas vyras nesikuklino ir kurą įsipilti nesumokėjus, ir neįgaliųjų vietose pastatyti automobilį, sąraše yra ir sukčiavimas ir bauda nesumokėjus už automobilio stovėjimą.

Jis pareigūnams pateikdavo Ispanijoje išduotą vairuotojo pažymėjimą, kuris taip pat buvo sulaikytas.

Pažeidėjas pasižymėjo ypatingu pomėgiu vairuoti prabangius automobilius – beveik visi pažeidimai buvo padaryti vairuojant skirtingų modelių „Porshe“, „Mercedes“ ir „BMW“ automobiliais.

Reikia pažymėti, kad pareigūnų skiriamas tūkstantines baudas vyras laikas nuo laiko sumokėdavo, tačiau tai neatgrasė jo ir toliau kelti pavojų keliuose.

Šį kartą su vogtu automobiliu sulaikytas pažeidėjas areštinėje praleis ilgesnį laiką, per kurį turės pasiaiškinti dėl savo pomėgio nusikalsti.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder