Policininkų sąžinę įkainojo 20 eurų (2)

Ištisinę liniją kirtęs tauragiškis labai jau nenorėjo keliems mėnesiams netekti vairuotojo pažymėjimo. Tad sugalvojo nusipirkti pareigūnų palankumą. Vietoje "indulgencijos" vyras sulaukė baudžiamosios bylos ir galimybės pasėdėti ant teisiamųjų suolo.

Tauragės apskrities VPK pareigūnai "Volvo S80" sustabdė vakar pavakare. Pro mieste budėjusių policininkų akis, apie 15.50 val., neprasprūdo grubus Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimas. Lenkimo metu automobilis Pramonės gatvėje kirto ištisinę kelio ženklinimo liniją.

Supratęs, kad gresia ne tik bauda, bet ir teisės vairuoti atėmimas keliems mėnesiams, "Volvo S80" vairuotojas pabandė administracinės atsakomybės išvengti. Pasak Tauragės apskrities VPK atstovės Linos Banienės, 39 metų vyras pareigūnams pasiūlė 20 eurų kyšį. Ir taip kur kas labiau pablogino savo padėtį.

Įtariamasis apklaustas. Iškelta baudžiamoji byla ir vyro atžvilgiu, kuriam dabar gresia ir teistumas, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl bandymo papirkti pareigūnus. Už šį nusikaltimą gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas. Kokia bus skirta konkrečiai, spręs teismas.

Raktažodžiai
Dar 20€.uz ka????Pas ka sazine????DDDDD
Nesvarbu,,, 2021-10-13 16:36
Nuo kada pas mentus sąžinė atsirado
Saulius, 2021-10-13 15:03
Sidebar placeholder