prievarta

Pradėtas tyrimas dėl galimo policininkės seksualinės prievartos

(2)

Dėl galimai prieš policijos pareigūnę šią vasarą įvykdytos seksualinio pobūdžio nusikaltimo pradėtas ikiteisminis tyrimas, pranešė Generalinė prokuratūra. 

„Policijos departamento Imuniteto valdybai atlikus patikrinimą dėl galimai prieš policijos pareigūnę šią vasarą įvykdytos seksualinio pobūdžio nusikalstamos veikos ir jo metu gavus duomenų apie kitomis aplinkybėmis galimai padarytą nusikalstamą veiką, Generalinėje prokuratūroje šiandien priimtas sprendimas pradėti ikiteisminį tyrimą“, – ketvirtadienį pranešė prokuratūra.

Anot jos, tyrimo metu bus siekiama surinkti visus reikšmingus duomenis apie faktines įvykių aplinkybes, nustatyti, ar nusikalstama veika buvo padaryta ir išsamiai bei objektyviai ištirti visus kylančius įtarimus.

Ikiteisminį tyrimą atlieka departamento Imuniteto valdyba. 

Apie galimai policijos mokymų metu išprievartautą pareigūnę feisbuke šią savaitę paskelbė Seimo narys Remigijus Žemaitaitis.

R. Žemaitaitis „Facebook“ rašė, jog Lietuvos kriminalinės policijos biuro viršininkas Arūnas Maskoliūnas bei jo pavaduotojas Saulius Briginas galėjo vykti pas nukentėjusią pareigūnę ir siūlyti jai finansinę paramą ar paaukštinimą, kad ji nerašytų pareiškimo, bei teigia, jog „įrašuose tai užfiksuota“.

Policijos departamentas teigė tokios informacijos neturintis, tačiau situaciją aiškinasi.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder