Priliuobusiam gaideliui senamiesčio gatvė tapo per siaura: apsidaužęs sparnus, spruko pėsčiomis

Šiąnakt pajūrio policininkams teko ieškoti avariją padariusio girto vairuotojo, kuris iš įvykio vietos pasišalino palikęs automobilį.

Nuo alkoholio apsvaigusio vairuotojo kelionė šio penktadienio (birželio 26 d.) naktį baigėsi Klaipėdos senamiestyje.

Tačiau po to ir prasidėjo visas "linksmumas".

Apie 1.07 val. mieste budėję patruliai iškviesti į Žvejų gatvę, jau seniai tapusią pagrindine uostamiesčio naktinių linksmybių vieta.

Joje kelio ženklą kliudė ir apgadino nesuvaldytas "Subaru".

Palikęs automobilį avarijos vietoje, vairuotojas iš jos pasišalino.

Bėglio paieška truko kiek ilgiau nei valandą.

Pareigūnai "Subaru" vairuotoją rado apie 2.20 val.

"Vakarų ekspreso" duomenimis, 53 metų vyras aptiktas ir sulaikytas ne namuose.

Jis buvo gerokai apsvaigęs nuo alkoholio - nustatytas sunkus girtumo laipsnis.

Į alkotesterį įpūtė 2,57 alkoholio promilės.

"Subaru" vairuotojui namuose blaivyti neleista, jis pristatytas į Klaipėdos apskrities VPK.

Vyro atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Sidebar placeholder