Šilutės ligoninėje - koronaviruso protrūkis

Šilutės ligoninės vadovas buvo pateikęs netikrą diplomą – teismas (2)

Šilutės ligoninės vyriausiasis gydytojas Viktoras Šileikis buvo pateikęs netikrą diplomą, nusprendė Tauragės apylinkės teismas.

Kaip penktadienį pranešė prokuratūra, medikas savo kaltę pripažino, nuoširdžiai gailėjosi, todėl buvo atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą.

Jam skirta baudžiamojo poveikio priemonė – 2 tūkst. eurų įmoka į nukentėjusių nuo nusikaltimų asmenų fondą.

Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas po to, kai kilus įtarimui, jog 2019 metų lapkritį Šilutės rajono savivaldybės administracijos organizuotoje atrankoje ligoninės vyriausiojo gydytojo pareigoms eiti sudarytai komisijai vienas kandidatų pateikė netikrą medicinos daktaro laipsnį įrodantį diplomą.

Ilinojaus universitete Čikagoje (JAV) Medicinos koledže įgytas diplomas konkursui buvo pateiktas kaip kandidato papildomą kompetenciją įrodantis dokumentas.

Ikiteisminį tyrimą atliko Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai, bendradarbiaudami su kolegomis iš Jungtinių Amerikos Valstijų.

Iš pastarųjų gauta tyrimui svarbi informacija bei surinkti liudytojų parodymai padėjo nustatyti, kad kaltinamojo mediko komisijai pateiktas diplomas buvo netikras.

Prokuratūra pažymi, kad nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą asmenys gali būti atleidžiami, jeigu jų padaryta nusikalstama veika priskiriama prie nesunkių nusikaltimų.

Šilutės rajono meras Vytautas Laurinaitis informavo BNS šiuo metu esantis komandiruotėje Lenkijoje, todėl ligoninės vadovo klausimu žada pasidomėti kitą savaitę.

Kol kas, anot mero, sunku vertinti situaciją, kadangi jis nėra susipažinęs su oficialiais dokumentais.

Raktažodžiai
Nesekmingai prasilithujanino ..taciau buvo lithujanariume tokia pezdudentava Dalia Lezbauskaite , tai ta ne tik septinius kartus savo biografija keite ,bet dar ir pries rinkimus visa maisa fufeliniu poperiu pateike ..ir nieko - pastate lithujanam pasakisku pelnu nesanti duju terminala ,uzdare atomine ,gyvena USA .
lithujanija jabana -agrastu krastas, 2021-09-27 08:36
Normaliai , už netikra dokumentą (pasas Covid19 ) klastojima 5000€ bauda,o užtikro diplomo sąmoningai klastojima 2000€ 🧐
Zenius, 2021-09-24 18:22
Sidebar placeholder