Siūlo parduotuvėse drausti rodyti ir elektronines cigaretes

Šilutiškis policijos nepabūgo: elektroninė cigaretė brangesnė už gresiančią bausmę

Net ir pačiam gręsianti bausmė neatbaidė jauno šilutiškio nuo kreipimosi į policiją. Nepilnametis pasiskundė dėl iš jo atimtos elektroninės cigaretės.

Šilutės policininkai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl atvirosios vagystės. Į juos kreipėsi nuo keliais metais vyresnio ilgapirščio nukentėjęs nepilnametis.

Keturiolikmetis pranešė, kad Sodų gatvėje tapo kito nepilnamečio auka. Septyniolikmetis iš jo pagrobė elektroninę cigaretę „Stick Prince“. Pastarajam už tai gresia baudžiamoji atsakomybė. Vargu ar paaugliui teismas skirs griežčiausią už vagystę gresiančią bausmę - realų laisvės atėmimą. Jis gali sulaukti baudos arba arešto, taip pat ir laisvės apribojimo.

Teisėsaugininkams pasiaiškinti privalės ir nukentėjusysis. Pagal Lietuvos Respublikos Tabako kontrolės įstatymą, 18 metų nesulaukusiems asmenims draudžiama ne tik rūkyti, bet ir turėti tabako gaminių. Tai liečia ir elektronines cigaretes. Administracinių nusižengimų kodeksas už tokius pažeidimus numato įspėjimą arba baudą nuo 20 iki 50 eurų.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder