Smiltynėje „Opel“ sustojo ant stogo: keltininkų pagalbos neprireikė (3)

Dėl vakar vakare Smiltynėje įvykusios avarijos ant kojų pakelti ne tik specialiųjų tarnybų atstovai, bet ir bendrovės "Smiltynės perkėla" keltininkai.

 

Avarija kitame Kuršių marių krante vakar įvyko pačioje darbo dienos pabaigoje. Apie ją ugniagesiams pranešta likus kelioms minutėms iki 17 val. Susisiekta ir su bendrovės "Smiltynės perkėla" darbuotojais. Paprašyta galimam nukentėjusiojo perkėlimui per marias Naujojoje perkėloje paruošti keltą.

Netrukus į įvykio vietą skubėję ugniagesiai sulaukė papildomos informacijos. Pranešta, kad eismo įvykyje prispaustų žmonių nėra, į jį patekęs vairuotojas pats išlipo iš automobilio.

Avarija įvyko Smiltynės gatvėje. Kelio Smiltynė-Nida 7 kilometre, prie pat Klaipėdos miesto ribos su Neringos savivaldybe. Ant stogo apvirto nesuvaldytas "Opel".

Jo vairuotojas medikų pagalbos atsisakė, tad neprireikė ir "Smiltynės perkėlos" keltininkų paslaugų.

Panaudoję gervę, ugniagesiai automobilį atvertė ant ratų, atjungė jo akumuliatorių.

Lietuvos kelių policijos tarnybos duomenimis, lapkričio 18-ąją, ketvirtadienį, visoje šalyje užregistruoti 77 eismo įvykiai. Aštuoniose avarijose sužeisti aštuoni žmonės. Nukentėjo šeši pėstieji, tarp jų – du nepilnamečiai. Keturi pėstieji į įvykius pateko pėsčiųjų perėjose, keturi – tamsiuoju paros metu.

Klaipėdoje praėjusią parą avarijose sužeistų žmonių nebuvo.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder