STT sulaikė korupcija įtariamą Šiaulių apygardos teismo teisėją

STT sulaikė „Tete-A-Tete“ savininką S. Kacą, jam pareikšti įtarimai dėl papirkimo

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) sulaikė azartinių lošimų ir lažybų bendrovės „Tete-A-Tete“ savininką Samoilą Kacą. Jam pateikti įtarimai dėl prekybos poveikiu.

Tai Eltai patvirtino STT atstovė spaudai Renata Keblienė.

„Patvirtiname, kad vakar šis asmuo buvo sulaikytas ir jam pareikšti įtarimai dėl papirkimo ir prekybos poveikio“, – Eltai teigė R. Keblienė.

„Tete-A-Tete“ savininkas sulaikytas atliekant tyrimą dėl galimai parlamentarui Matui Maldeikiui Seimo nario Mindaugo Puidoko padėjėjo Kęstučio Motiečiaus duoto 50 tūkst. eurų kyšio.

STT atstovė taip pat informavo, kad ketvirtadienį sulaikytas Seimo nario padėjėjas K. Motiečius po apklaustos buvo paleistas.

„Vakar Seimo nario padėjėjas davė parodymus ir po apklausos buvo paleistas. Jam skirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti, nebendrauti su nustatytais asmenimis“, – sakė R. Keblienė.

Kaip skelbė STT, gavus konservatorių frakcijai priklausančio M.Maldeikio pranešimą apie bandymą jį papirkti, pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariama, kad M. Puidoko padėjėjas M. Maldeikiui siūlė kyšį, už kurį, kaip įtariama, siekė, kad Seimo narys asmeniškai palaikytų ir paveiktų kitus Seimo narius, kad būtų sustabdytas ir (ar) atidėtas neribotam laikui Loterijų ir lošimų mokesčio įstatymo pakeitimo projektas.

STT tvirtina, kad ketvirtadienį parlamentaro kabinete atliekant kratą buvo pasipriešinta teisėtiems pareigūnų reikalavimams.

Savo ruožtu M. Puidokas iš Seimo tribūnos ketvirtadienį apkaltino Specialiųjų tyrimų tarnybos agentus smurtu ir tai įvertino kaip precendento neturintį atvejį parlamentarizmo istorijoje. Pasak M. Puidoko, jis buvo smaugiamas, iš jo atimti asmeniniai daiktai.

ELTA (ELTA)

Sidebar placeholder