Sulaikyta organizuota grupė, kuri pelnėsi iš prostitucijos ir turto prievartavimo (3)

Sulaikyti sostinėje veikusios organizuotos grupės, kuri pelnėsi iš prostitucijos ir prievartavo turtą, nariai.

Kaip pranešė Vilniaus apskrities Vyriausiasis policijos komisariatas, šeši įtariamieji – keturi Lietuvos ir du užsienio valstybės piliečiai – uždaryti į areštinę. Keturiems įtariamiesiems norima skirti kardomąją priemonę – suėmimą.

Pasak pranešimo, pareigūnai demaskavo prostitucijos tinklą, kuris neapsiribojo vien Lietuva, – seksualinio pobūdžio paslaugos buvo teikiamos ir užsienyje.

Sulaikytųjų amžius siekia nuo 28 iki 36 metų, jie organizavo prostituciją ir jai vadovavo – patys vežėsi moteris, kurių dauguma užsienietės, seksualinio pobūdžio paslaugoms teikti, ir šias paslaugas gana atvirai reklamavo įvairiuose interneto portaluose. 

Kratų metu rasta ir narkotinių medžiagų, dvi užsienio pilietės, gimusios 1997 ir 2003 metais, uždarytos į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Atlikus kratas įtariamųjų gyvenamosiose patalpose ir jų automobiliuose apie 30 tūkst. eurų buvo rasta slėptuvėse – ventiliacijos angoje, kavos virimo aparate. 

Už pelnymąsi iš kito asmens prostitucijos gresia laisvės atėmimas iki šešerių metų, už turto prievartavimą – laisvės atėmimas nuo trejų iki dešimties metų. 

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūra.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder