Sumušė už pedofiliją nuteistą brolį, kai šis viešai paskelbė esąs gėjumi (2)

Šeimos peštynės, kokių Lietuva dar nematė. Taip būtų galima skambiai pavadinti Vilniuje šiais metais prasidėjusią istoriją, kai į namus sugrįžo apie dešimtmetį už grotų praleidęs vyras, nuteistas už seksualinius nusikaltimus.

Šeimos drama net pasiekė teismą, kai, įtampai augant, vienas iš brolių neišlaikė ir paleido į darbą kumščius.

Česlavas S. buvo patrauktas baudžiamojon atsakomybėn už šeimos nario sumušimą, o Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėja Irma Randakevičienė vyrą pripažino kaltu ir skyrė pusmetį laisvės apribojimo – per šį pusmetį Česlavui S. galios tam tikri draudimai, teks lankytis elgesio pataisos programoje, taip pat vyras negalės bendrauti su broliu, viešai prakalbusiu apie savo orientaciją.

Konfliktas vienuose namuose, kuriuose gyvena motina ir trys suaugę sūnūs, ėmė bręsti palyginti neseniai, kai į namus sugrįžo ilgus metus kalėjęs vienas iš trijų brolių, o įtampa pratrūko šių metų gegužės 24 d. apie 14 val., kai išgėręs Česlavas S. (vyrui buvo nustatytas 2,05 prom. girtumas) namų kieme tyčia pargriovė brolį ir ėmė mušti kumščiais per veidą.

Tą pačią dieną vyras buvo sulaikytas, o kitą dieną Česlavas S. tyrėjams pareiškė, kad brolį sumušė, nes pastarasis internete viešai paskelbė, esą Česlavas S. yra gėjus.

Gėda prieš kaimynus

Suimtasis atskleidė, kad gyvena motinai priklausančiame žemės sklype, kuriame stovi du namai – viename gyvena pati motina su dviem sūnumis, o kitame, naudojamame kaip vasarnamis, gyvena jis pats.

Česlavas S. teigė, kad pas motiną užsukdavo tik vandens ar nusiprausti, nes jo name vandens nėra, tik elektra, o su sumuštu broliu bendrauti nejautė noro.

Anot vyro, su broliu jų santykiai buvo prasti nuo pat vaikystės – nors vyrai turi bendrą motiną, tėvai jų skirtingi, todėl ir nejautė vienas kitam šilumos.

O kai brolis buvo nuteistas už pedofiliją, Česlavas S. teigė apskritai nustojęs su juo bendrauti.

Anot Česlavo S., jo pyktį pakurstė tai, kad brolis virtualioje erdvėje išplatino pranešimą, esą Česlavas S. yra gėjus

. Vyras teigė, kad dėl to jautė didelę gėdą prieš kaimynus, todėl nuėjo pas brolį pasikalbėti, tačiau pokalbis greitai virto muštynėmis, kurias po kelių minučių nutraukė atbėgusi motina – kol ši laikė Česlavą S., kad šis nemuštų brolio, pastarasis iškvietė policiją.

Gėda dėl brolio

Po kelių mėnesių, liepos pabaigoje, apklaustas Česlavas S. savo versiją pakeitė ir pripažino, kad visgi brolis jokio skelbimo apie jį virtualioje erdvėje neįdėjo.

Anot Česlavo S., šioje istorijoje svarbu pažymėti, kad jo brolis grįžo iš įkalinimo įstaigos, kur atliko laisvės atėmimo bausmę dėl nusikaltimo, susijusio su nepilnamečio asmens seksualinio apsisprendimo laisve. Iš įkalinimo įstaigos grįžęs brolis, anot Česlavo S., viešai pasiskelbė, kad yra homoseksualus, tokį skelbimą išplatino internete, nurodydamas jų namų bendrą adresą.

Įtariamasis teigė savo broliui dėl to papriekaištavęs, nes „visokių žmonių yra, kurie tikrai gali nesuprasti, bandyti visaip pakenkti ar net namus uždegti“.

Tačiau brolis, pasak Česlavo S., tik iškeikė jį necenzūriniais rusiškais žodžiais, o pastarieji ir privedė prie muštynių.

Iškrito brangi plomba

Apklaustas sumuštas vyriškis pripažino, kad Česlavas S. jį sumušė vien dėl jo seksualinės orientacijos.

Pasak nukentėjusiojo, savo šeimai prieš kurį laiką jis buvo pripažinęs, kad jį daug labiau nei moterys domina vyrai, o šeimos nariai tai priėmė daugiau ar mažiau palankiai – visi, išskyrus Česlavą S., kuriam brolio orientacija buvo kaip dilgėlės kelnėse.

Nukentėjęs vyriškis teigė, kad išgėręs brolis jau kurį laiką ieškojo progų su juo susimušti, o tądien muštynės prasidėjo tarsi griaustinis iš giedro dangaus – jis kieme rūkė, kai priėjęs Česlavas S. jį pargriovė ir ėmė mušti. Iš pradžių brolis nieko nesakė, tik vėliau pareiškė, kad muša, nes brolis – gėjus.

Nors muštynes nutraukė atėjusi motina, vyras teigė, kad dėl Česlavo S. smūgių patyrė didelę žalą – muštynių metu iškrito brangi plomba, kurią prieš šešerius metus jam buvo įstatę Kauno tardymo izoliatoriuje-kalėjime, o bendra turtinė ir neturtinė žala siekia net 10 tūkst. eurų.

Vyras taip pat teigė bijantis brolio, kadangi šis jam yra pareiškęs, kad gėjus nebegyvens, be to, yra nepavydėtinoje padėtyje – dėl buvusio teistumo negali priešintis Česlavui S. ir trenkti atgal, nes bet koks smurtas gali atsisukti prieš jį patį ir gali vėl tekti grįžti už grotų.

Gėjus dėl pinigų

Tyrimo metu buvo apklausta ir abiejų vyrų motina – nors pastaroji prieš atžalas galėjo neduoti parodymų, visgi davė ir stojo Česlavo S. pusėn.

Anot motinos, 2020-aisiais prieš Kalėdas į laisvę paleistas ir namo grįžęs sūnus nuo pat pradžių ėmė kelti konfliktus ir nedavė jai ramybės – nedirbo, nuolat gerdavo, o galiausiai ėmė visus provokuoti, aiškindamas, kad yra gėjus ir kad iš to galima gerai uždirbti.

Apie Česlavą S. motina buvo geresnės nuomonės – pastarasis sūnus, anot motinos, nors ir alkoholikas, bent jau darbą turi.

Motina teigė muštynių tarp abiejų sūnų nemačiusi, o ir abejojanti, ar jos apskritai buvo – nors vienas brolis teigė, kad buvo parverstas, moteris teigė nusistebėjusi, kad net gėlės neišlūžusios nuo jo svorio, o ir smurto žymių ant atžalos nesimatė.

Klausimų liudininkei kilo ir neva dėl sūnaus pamestos „brangios“ dantų plombos – nežinia, iš kur pas dešimtmetį už grotų praleidusią atžalą tokia galėjo atsirasti.

Pasak motinos, galvos skausmą sukėlusio skelbimo išties būta – apie jį jai pranešė paskambinusi draugė, papasakojusi, kad atžala įdėjo skelbimą į internetą, kuriame nurodė, kad yra gėjus ir ieško draugo, taip pat nurodė motinos namų adresą.

Pelės, gaidžiai ir pedofilai

Kad smurto tarp brolių išties būta, padėjo nustatyti ekspertų išvados, skambučio bendruoju pagalbos telefonu įrašas ir pareigūnų parodymai bei daryti vaizdo įrašai.

Medicinos ekspertai nustatė, kad smurtą nukentėjęs vyras išties patyrė, nors dėl iškritusios plombos tokie kategoriški nebuvo. Iš vaizdo įrašų buvo matyti, kad Česlavas S. pareigūnams pareiškė – konfliktas kilo dėl „šito pedofilo, šito gaidžio“.

Nukentėjusysis neliko skolingas – vėliau pareigūnams pareiškė, kad blaivus būdamas Česlavas S. elgiasi normaliai, tačiau išgėrus brolio psichika susvyruoja, neblaivus Česlavas S. „šnekasi su pelėmis“.

Raktažodžiai
Prievarta gimdo tik prievarta......
Europa, 2021-09-19 08:15
Nu pipec..o kaip vadinasi pedofilaigejai vienu zodziu?
Braskius, 2021-09-18 21:55
Sidebar placeholder