Už rūsyje aptiktas narkotines medžiagas klaipėdiečiui skirta laisvės atėmimo bausmė

Klaipėdoje 25-erių metų vyras nuteistas dėl didelio kiekio kvaišalų laikymo turint tikslą juos platinti, neteisėto disponavimo šaunamuoju ir nešaunamuoju ginklais bei viešosios tvarkos pažeidimo. Už tai teismas jam skyrė realią laisvės atėmimo bausmę.

Kaip pranešė prokuratūra, šis tyrimas buvo pradėtas 2023 metų rugsėjį, kai uostamiesčio teisėsaugos pareigūnai nuvyko patikrinti gautą informaciją apie anksčiau teisto 25-erių metų klaipėdiečio galimai neteisėtą veiklą, susijusią su disponavimu kvaišalais.

Vaikinas policijos pareigūnams įkliuvo daugiabučio, kuriame gyvena jo giminaitė, rūsyje, kur ruošė narkotines medžiagas platinimui. Kratos metu rūsyje buvo rasta daugiau nei 140 gramų kanapių, beveik 60 gramų kokaino bei neteisėtai laikomas šaunamasis ginklas.

Bylos duomenimis, klaipėdiečio bute taip pat buvo rastas ir nešaunamasis ginklas – pneumatinis pistoletas, kuris teisėsaugos pareigūnams padėjo išaiškinti kitą vaikino padarytą nusikalstamą veiką.

Nustatyta, kad, šaudydamas minėtu pistoletu, 2023 metų kovą nuteistasis išdaužė vienų Klaipėdoje esančių komercinių patalpų langą. Šiose patalpose įrengtame bute gyvena už jo draugo nužudymą teisiama moteris.

Antradienį Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmų priimtu apkaltinamuoju nuosprendžiu 25-erių vyras pripažintas kaltu dėl visų jam inkriminuotų nusikalstamų veikų. Teismas vyrui skyrė 8 metų ir 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmę, tačiau teisiamajam pripažinus kaltę ir bylą išnagrinėjus supaprastinto proceso tvarka, jam paskirta bausmė buvo sumažinta vienu trečdaliu.

Klaipėdiečiui paskirta galutinė 5 metų ir 8 mėnesių laisvės atėmimo bausmė. Jam taip pat priteista atlyginti neturtinę žalą moteriai, į kurios patalpų langą nuteistasis šovė.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder