Vilniuje dega šiukšlių perdirbimo gamykla

(3)

Sekmadienio rytą sostinėje užsiliepsnojo Jočionių gatvėje esanti šiukšlių perdirbimo įmonė. 

Apie įvykį Eltai patvirtino Priešgaisrinės gelbėjimo apsaugos departamento Pajėgų valdymo valdybos Situacijų koordinavimo skyriaus budintysis specialistas.

„Pirminė informacija buvo gauta, kad vyksta degimas įmonėje, kuri užsiima atliekų perdirbimu. Nuvykus į vietą informacija pasitvirtino, degimas viduje, yra sutelktos didelės ugniagesių pajėgos“, –  Eltai teigė specialistas.

Pirminiais duomenimis, pastato vidus yra stipriai uždūmintas, dega ir pats pastatas.

Kaip vėliau informavo Vilniaus apskrities policijos atstovė Julija Samorokovskaja., pranešimas apie gaisrą gautas ryte, apie 7.52 val. , kad Jočionių g. 13 g. esančioje gamykloje atvira liepsna dega šiukšlės.

„Gamykla yra dviejų aukštų, šiuo metu žinoma, kad šios gamyklos veiklos sritys yra atliekų tvarkymas, antrinės žaliavos“, – teigė atstovė.

Policijos atstovės teigimu, pirminiais duomenimis, gamyklos viduje žmonių nebuvo, apie gaisrą pranešė apsaugos darbuotojas.  

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder