Jaunuoliai įkliuvo su apie 10 kilogramų kvaišalų

Vilniuje jaunuoliai įkliuvo su apie 10 kilogramų kvaišalų

Vilniuje sustabdytame automobilyje rasta apie 10 kilogramų kanapių, o per kratas - dar apie 200 gramų hašišo, svėrimo įranga, pakavimo priemonės ir kt.

Kaip ketvirtadienį pranešė Vilniaus apskrities policija, kovo pradžioje sostinėje buvo sustabdytas automobilis BMW, kuriame, kaip paaiškėjo, jaunuoliai gabeno labai didelį kiekį narkotinių medžiagų.

Atliekant proceso veiksmus netruko nustatyti, kad minėti vyrai gabeno apie 10 kilogramų kanapių, jau ankščiau policijai įkliuvusio ir už analogišką nusikalstamą veiką šiuo metu teisiamo asmens nurodymu.

Tęsiant ikiteisminį tyrimą buvo sulaikyti ir, kaip įtariama, šio nusikaltimo organizatoriai.

Atlikus kratas įtariamųjų gyvenamosiose vietose, jų naudojamuose automobiliuose rasta ir apie 200 gramų hašišo, svėrimo įranga, pakavimo priemonės, vakuumavimo įrenginys bei kiti ikiteisminiam tyrimui reikšmingi objektai. Aptiktų narkotikų vertė - apie 45 tūkst. eurų.

Prokuroras, įvertinęs įtariamuosius charakterizuojančius duomenis, nusikalstamų veikų sunkumą ir pavojingumą, kreipėsi į teismą dėl griežčiausios kardomosios priemonės - suėmimo skyrimo dviem asmenims.

Kitiems dviem sulaikytiesiems paskirtos švelnesnės kardomosios priemonės. Didžiausia gresianti įtariamiesiems bausmė - laisvės atėmimas nuo 10 iki 15 metų.

Kriminalinės policijos pareigūnai ir toliau aktyviai renka duomenis dėl kitų asmenų galimo prisidėjimo prie tiriamos nusikalstamos veikos, todėl sulaikomų asmenų ratas gali plėstis.

respublika.lt

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder