Youtube plinta žiaurus vaizdo įrašas: paaugliai tyčiojasi ir bando sužaloti neįgalų vyrą, juos kursto suaugęs „draugas“

(1)

Ketvirtadienį vaizdo paieškos platformoje „Youtube“ patalpintas, anot skaitytojų, Molėtuose filmuotas vaizdo įrašas, kuriame matoma, kaip nepilnamečiai, kurstomi suaugusio vyro, šaiposi ir tyčiojasi iš apsiginti negalinčio, greičiausiai fizinę arba protinę negalią turinčio vyro. Policija sako duomenų apie šį įvykį kol kas neturinti.
 

Anot Alfa.lt dėmesį į vaizdo įrašą atkreipusio skaitytojo, žiaurų mažamečių elgesį atskleidžiantis vaizdo įrašas galėjo būti nufilmuotas Molėtuose.

Žiaurų paauglių elgesį atskleidė youtube esantis vaizdo įrašas.

youtube vartotojo Justin Zetas įkeltame vaizdo įraše, pavadintame „Julius boom“, matomas vaikų žaidimų aikštelėje sėdintis Juliumi vadinamas vyras, patiriantis paauglių smurtą.

Vaizdo įrašą, kaip galima suprasti, filmuoja suaugęs asmuo, kurstantis nepilnamečius – pastarieji su keiksmažodžiais liepa vyrui kalbėti, grasina jam trenkti, atima iš jo kepurę, grasina pavogti jo maišą.

„Juliau, kiek šikai ant Justin Zeto. Šika ir šika po visus Molėtus, keikiasi“, – apie filmuojamą vyrą kalba operatorius. Vaizdo įrašo pabaigoje prie nufilmuoto vyro paaugliai ir operatorius nesėkmingai bando susprogdinti petardą, po to – dar vieną.

Petardoms nesprogus, filmuojamas vyras atsikelia ir nueina. Žiaurų paauglių elgesį atskleidė youtube esantis vaizdo įrašas.

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato, kurio žinioje yra Molėtai, Komunikacijos poskyrio vedėja Asta Šuminienė portalui telefonu sakė kol kas neturinti žinių, apie kokį vaizdo įrašą eina kalba.

Tuo tarpu Policijos departamento atstovai nurodė pasidomėsiantys, koks vaizdo įrašas buvo įkeltas į youtube ir su kokiomis aplinkybėmis jis susijęs.

Archyvų nuotr.
 

 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder