Išgarsėjusiam restoranui Preiloje – nurodymas per pusmetį nugriauti pavėsinę

Restorano „Fisheria“ Preiloje istorija nesibaigia – paskutinėmis rugpjūčio dienomis sulaukta nemalonios žinios iš Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos.

Pirmadienį Statybos inspekcija žemės sklypo naudotojui surašė savavališkos statybos aktą ir nurodė iki kitų metų vasario 28-osios pašalinti savavališkos statybos padarinius.

Šią vasarą atlikus patikrinimą Preiloje inspekcija rugpjūčio 25-ąją sarašė aktą, kuriame konstatavo, kad žemės sklypo naudotojas UAB „Martin Idea“, neturėdamas privalomo statybą leidžiančio dokumento, savavališkai pastatė neypatingosios kategorijos statinį – stoginę.
Vis tik, teisės aktai numato, kad stoginė galėtų ir išlikti, jei tik būtų parengtas projektas, sumokėta įmoka už savavališkos statybos įteisinimą ir gautas statybą leidžiantis dokumentas.

Tai ne pirmas kartas, kai baudžiami būtent šios stoginės statytojai. Pirmasis aktas, įpareigojantis statinį nugriauti, buvo surašytas 2020-aisiais.

Išardytas statinys buvo tik praėjusių metų gruodį, kai teismas skyrė statytojui po 40 eurų už kiekvieną reikalavimo nevykdymo dieną.

Tačiau birželį, vasarai prasidėjus, stoginė vėl atsirado, o Neringos savivaldybė vėl sulaukė skundo. Ši kavinė išgarsėjo po to, kai joje apsilankė prezidentas Gitanas Nausėda su žmona Diana.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder