Kuršių kario kapas: rekonstrukcija (2) Kaklo papuošalas. Rekonstrukcija ir artefaktai (žalvarinės įvijos neišliko, bet aprašytos). Deniso NIKITENKOS nuotr.Skaityti straipsnį Viena iš septynių (visos buvo ant dešinės kuršio rankos) apyrankių su rekonstruotu puošniu ornamentu. Deniso NIKITENKOS nuotr.Skaityti straipsnį Norint sužinoti, kokios formos buvo kovos peilio geležtė, teko padaryti rentgeną ir kompiuterinę tomografiją. Deniso NIKITENKOS nuotr.Skaityti straipsnį Plokštelinė kiauraraštė segė su vadinamuoju Laumės pynės motyvu. Artefaktas ir rekonstrukcija. Deniso NIKITENKOS nuotr.Skaityti straipsnį Laiptelinė lankinė segė su daugybe spurgų. Jos išskirtinumas – monolitinė struktūra, lietas papuošalas. Deniso NIKITENKOS nuotr.Skaityti straipsnį © Kaklo papuošalas. Rekonstrukcija ir artefaktai (žalvarinės įvijos neišliko, bet aprašytos). Deniso NIKITENKOS nuotr. © Viena iš septynių (visos buvo ant dešinės kuršio rankos) apyrankių su rekonstruotu puošniu ornamentu. Deniso NIKITENKOS nuotr. © Norint sužinoti, kokios formos buvo kovos peilio geležtė, teko padaryti rentgeną ir kompiuterinę tomografiją. Deniso NIKITENKOS nuotr. © Plokštelinė kiauraraštė segė su vadinamuoju Laumės pynės motyvu. Artefaktas ir rekonstrukcija. Deniso NIKITENKOS nuotr. © Laiptelinė lankinė segė su daugybe spurgų. Jos išskirtinumas – monolitinė struktūra, lietas papuošalas. Deniso NIKITENKOS nuotr. PreviousNext
© Kaklo papuošalas. Rekonstrukcija ir artefaktai (žalvarinės įvijos neišliko, bet aprašytos). Deniso NIKITENKOS nuotr.
© Viena iš septynių (visos buvo ant dešinės kuršio rankos) apyrankių su rekonstruotu puošniu ornamentu. Deniso NIKITENKOS nuotr.
© Norint sužinoti, kokios formos buvo kovos peilio geležtė, teko padaryti rentgeną ir kompiuterinę tomografiją. Deniso NIKITENKOS nuotr.
© Plokštelinė kiauraraštė segė su vadinamuoju Laumės pynės motyvu. Artefaktas ir rekonstrukcija. Deniso NIKITENKOS nuotr.
© Laiptelinė lankinė segė su daugybe spurgų. Jos išskirtinumas – monolitinė struktūra, lietas papuošalas. Deniso NIKITENKOS nuotr.