Miesto tvarkdariai laisvesnių gatvių dar neturės

Miesto tvarkdariai laisvesnių gatvių dar neturės

Klaipėdos valdininkai, pageidaujantys apriboti automobilių statymą keturiolikoje miesto gatvių, savivaldybės Saugaus eismo komisijos palaiminimo kol kas nesulaukė.

Pasak Miesto tvarkymo skyriaus Miesto priežiūros poskyrio vedėjos Irenos Nachčiunovos, gatvėse sustatyti automobiliai trukdo jas valyti. Ši problema opi ne tik žiemą, kai yra sniego, bet ir pavasarį bei rudenį, kai susidaro purvo sankaupos.

"Tada kyla grėsmė dėl dulkėtumo, užterštumo. Jau apie dešimt dienų užterštumas kietosiomis dalelėmis viršija normą. Turime valyti miestą", - sakė I. Nachčiunova.

Prašymą apriboti eismą kai kuriose gatvėse valdininkai komisijai buvo pateikę jau sausio mėnesį, tačiau tuomet nutarta, jog situaciją reikėtų dar paanalizuoti.

Tačiau ketvirtadienį posėdžiavusi komisija sprendimo vėl nepriėmė. Pradėjus aptarinėti, kuriose tam tikrų gatvių vietose turėtų atsirasti lyginėmis bei nelyginėmis dienomis stovėti draudžiantys ženklai, nuspręsta, jog projektą dar reikia tobulinti.

Pasak komisijos pirmininko Viačeslavo Karmanovo, Miesto tvarkymo skyrius turėtų parengti galutinį projektą, kur kokie ženklai turi būti, kad komisijai nebereikėtų diskutuoti, užtektų tik balsuoti už ar prieš.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder