Nauja "Honda Civic" modelio karta pasirodys po dvejų ar trejų metų. Automobilis bus kompaktiškesnis ir pasižymės dar įdomesniu dizainu nei dabartinės kartos atstovas. Apie tai pranešė "Honda" vykdantysis direktorius Tsuneo Tanai.
Jo teigimu, iš pradžių planuota, kad
naujasis "sivikas" bus ir didesnis už dabartinį modelį, ir brangesnis, tačiau po rinkos analizės ir ekonominių skaičiavimų prieita prie išvados, jog mašina turi būti mažesnė, lengvesnė ir ekonomiškesnė.
Be to, modelio platforma bus iškart pritaikyta ir hibridinei jėgainei.
ve.lt inf.
Rašyti komentarą