"Volkswagen" grupės prabangių modelių pardavimai - rekordiniai

"Volkswagen" grupės prabangių modelių pardavimai - rekordiniai

Vokietijos automobilių gamybos milžinė "Volskwagen AG" pranešė apie savo prabangių modelių, pavyzdžiui, "Porsche", "Audi" ir "Bentley", rekordinius pardavimus. Tam daugiausia įtakos turėjo naujų modelių pristatymas ir pasaulinės automobilių rinkos atsigavimas. Apie tai informuoja BBC.

"Porsche" pardavimai 2013 metais, lyginant su 2012-aisiais, šoktelėjo 15 proc., "Audi" - 8,3 proc., "Bentley" - 19 proc. 2013 metais.

Prabangių modelių paklausa ypač auga besivystančiose rinkose, pavyzdžiui, Kinijoje ir Indijoje.

Automobilių gamintojai palanki ir pagyvėjusi paklausa Jungtinėse Valstijose, vienoje didžiausių prabangių automobilių rinkų.

Jungtinėse Valstijose "Audi" pardavimai šiuo lyginamuoju laikotarpiu pakilo 13,5 proc., tuo tarpu " Porsche" pardavimai padidėjo net 21 proc., o "Bentley" - 28 procentais.

Kinijoje "Audi" ir "Porsche" pardavimai išaugo beveik po 20 procentų. Tačiau "Bentley" pardavimai Kinijoje, lyginant su ankstesniais metais, sumažėjo 3 procentais.

"Volkswagen" užsibrėžė tikslą iki 2018 metų tapti didžiausia automobilių gamintoja pasaulyje.

Iš viso pernai visame pasaulyje parduota 1,57 mln. "Audi" automobilių, 162 tūkst. 145 "Porsche" ir 10 tūkst. 120 "Bentley" modelių.

Sidebar placeholder