Kinijoje ir Korėjoje bus pristatytos krovinių vežimo per Lietuvą galimybės

Kinijoje ir Korėjoje bus pristatytos krovinių vežimo per Lietuvą galimybės

Lietuva Kinijoje ir Pietų Korėjoje vykstančių tarptautinių parodų "Transportas ir logistika" bei "Expo 2012" metu pristatys savo transporto infrastruktūros privalumus ir Rytų-Vakarų transporto koridoriaus teikiamas galimybes, praneša Susisiekimo ministerija.

Lietuva siekia, kad neseniai Lietuvą ir Kiniją sujungusia krovininio traukinio linija "Saulė" vežamų krovinių srautai didėtų.

Trečiadienį Šanchajuje, Kinijoje, vykstančios parodos "Transportas ir logistika" metu susisiekimo ministras Eligijus Masiulis atidarys Rytų-Vakarų transporto koridoriaus asociacijos rengiamą konferenciją "EWTCA China Forum".

"Esame pasirengę teikti aukštos kokybės transporto paslaugas, todėl dideles perspektyvas matome plėtojant transporto projektus, jungiančius Baltijos jūros regioną su Azija ir kitais Rytų-Vakarų transporto koridoriui priklausančiais regionais", - pranešime spaudai cituojamas E. Masiulis.

Rytų-Vakarų transporto koridoriaus asociacijos veiklą ir šio transporto koridoriaus galimybes skatinant Europos ir Azijos bendradarbiavimą konferencijoje pristatys asociacijos prezidentas Algirdas Šakalys. Pranešimus taip pat skaitys Kinijos, Švedijos ir JAV atstovai, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto, bendrovių "Lietuvos geležinkeliai" ir "VPA Logistics" vadovai. Po konferencijos Lietuvos paviljone parodoje vyks tiesioginiai verslo susitikimai.

Birželio 8 d. Pietų Korėjos Jeosu mieste vyksiančios parodos "Expo 2012" metu Susisiekimo ministerija organizuoja mokslo ir verslo konferenciją tema "Transporto sektoriaus plėtra ir saugumas".

Konferencijoje Klaipėdos valstybinio jūrų uosto, "Lietuvos geležinkeliai" ir "VPA Logistics" vadovai pristatys transporto jungčių tarp Europos ir Azijos plėtros galimybes, traukinį "Saulė". Klaipėdos universiteto atstovai apžvelgs mokslo, studijų ir verslo sąveiką plėtojant Lietuvos jūros transporto sektorių. Po konferencijos taip pat numatomi tiesioginiai Lietuvos ir Korėjos verslo įmonių bei asociacijų susitikimai.

Sidebar placeholder