"Lidl" atsidarys ir Taikos prospekte

"Lidl" atsidarys ir Taikos prospekte

Mažomis kainomis garsėjantis Vokietijos mažmeninės prekybos tinklas "Lidl" artimiausiais metais Klaipėdoje ketina savo parduotuvę atidaryti ne tik Smiltelės gatvėje, bet ir Taikos prospekte, greta prekybos centro "Grandus".

"Vakarų ekspresas" jau rašė, kad vienas iš "Lidl" prekybos centrų uostamiestyje turėtų įsikurti dabartinės privačios automobilių stovėjimo aikštelės vietoje, Smiltelės g. 19, priešais "Sodros" pastatą.

Savivaldybės administracijos Statybos leidimų ir statinių priežiūros skyriaus vedėjas Gediminas Pocius patvirtino, kad šio Vokietijos mažmeninės prekybos tinklo parduotuvė Klaipėdoje turėtų būti statoma ir tarp prekybos centro "Grandus" bei "Lukoil" degalinės esančiame tuščiame žemės sklype adresu Taikos pr. 66B.

"Šiuo metu vyksta šios parduotuvės projektavimo darbai. Leidimas statyboms dar nėra išduotas", - sakė G. Pocius.

Tai, kad minėtame sklype turėtų išdygti "Lidl" parduotuvė, nepaneigė ir prekybos tinklo atstovė Lietuvoje Daina Balčiūnienė. Tačiau konkrečios statybų ir atidarymo datos nenurodomos.

"Šiuo metu statome logistikos centrą ir kelias parduotuves įvairiuose Lietuvos miestuose. Veikiančių parduotuvių dar nėra. Pirmąsias parduotuves siekiame atidaryti kuo greičiau, tačiau tinklo atidarymui turime tinkamai pasirengti - pastatyti ir įrengti logistikos centrą, parengti prekių asortimentą būsimoms parduotuvėms", - sakė D. Balčiūnienė.

Žinia, bandomoji pirmoji minėto Vokietijos mažmeninės prekybos tinklo parduotuvė Vilniuje, Šeškinės rajone, pastatyta dar šį pavasarį. Šiuo metu taip pat jau vyksta ir "Lidl" parduotuvės Kretingoje statybos.

"Lidl" parduotuvės tiek savo plotu, tiek eksterjeru, tiek ir vidiniu išplanavimu pasaulyje dažniausiai mažai kuo skiriasi viena nuo kitos. Tiesa, klaipėdietiškos tikriausiai turės kiek kitokią išorinę apdailą. Mat miesto valdininkų prašymu dalis pastato fasado turėtų būti padengta uostamiesčio statiniams įprastos molio spalvos keraminėmis apdailos plytelėmis.

Sidebar placeholder