Mokesčių inspekcija tikrina keturių "MG Baltic" įmonių mokesčius

Mokesčių inspekcija tikrina keturių "MG Baltic" įmonių mokesčius

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) vykdo keturių su koncernu "MG Baltic" susijusių įmonių mokestinį tyrimą. Šios procedūros metu nėra skiriamos baudos, tačiau įmonėms gali tekti sumokėti mokesčius, jeigu būtų nustatyta, kad jie nesumokėti. 

Tai, kad VMI tikrina keturias su "MG Baltic" susijusias įmones Eltai patvirtino VMI atstovas spaudai Darius Buta. Jis konkrečių įmonių įvardinti nesutiko, tačiau pažymėjo, kad VMI kontrolės procedūras atlieka nuolatos. 

"Mokesčių inspekcija pirmąjį pusmetį, jeigu nesuklysiu pasakydamas, įvykdė 7500 įvairių kontrolės procedūrų. Mokestinis tyrimas yra tokia kontrolės procedūra, kai mokesčių mokėtojas, nustačius tam tikrus neatitikimus, gali ištaisyti klaidas ir sumokėti mokesčius, jeigu jie dėl kažkokių klaidų buvo nesumokėti. Jeigu yra nustatomi rimti pažeidimai, vyksta mokestinis patikrinimas. Mokestinis tyrimas baudų neužtraukia, tačiau mokesčius vis tiek reikia sumokėti, jeigu jie yra nesumokėti", - paaiškino D. Buta. 

Kaip skelbiama "MG Baltic" tinklalapyje, 2015 metais šiam koncernui priklausė 73 įmonės, jo uždirbtas grynasis pelnas siekė 22,3 mln. eurų. 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder