"Omnitel" salonas persikėlė į Klaipėdos centrą

"Omnitel" salonas persikėlė į Klaipėdos centrą

Nuo šiol klaipėdiečiai užsukti į "Omnitel" saloną gali ir būdami miesto centre.

Telekomunikacijų bendrovės salonas perkeltas į pagrindinėje Klaipėdos gatvėje įsikūrusį prekybos centrą "Vaiva" adresu Herkaus Manto g. 11. Į kur kas patogesnę vietą salonas perkeltas iš Minijos gatvės.

"Mūsų tikslas - būti kuo arčiau klientų, tad renkamės vietas, kur uostamiesčio gyventojai praleidžia nemažai laiko apsipirkdami ar pramogaudami. Nuo šiol visi "Omnitel" salonai Klaipėdoje yra įsikūrę skirtingose miesto dalyse esančiose prekybos centruose", - sako "Omnitel" Klaipėdos salonų grupės vadovė Renata Šilenskienė.

Iš viso Klaipėdoje veikia trys "Omnitel" salonai - prekybos centruose "Akropolis" ir "Big" bei neseniai į miesto centre esantį prekybos centrą "Vaiva" perkeltas salonas. Čia pat nuo šiol dirba ir "Omnitel" verslo klientų aptarnavimo padalinys.

"Omnitel" salonų konsultantai visuomet patars ne tik ieškant naujo įrenginio, bet ir renkantis jūsų poreikius geriausiai atitinkantį mokėjimo planą.

Į naują "Omnitel" saloną Herkaus Manto gatvėje pajūrio gyventojai bei svečiai taip pat kviečiami pasinaudoti naujausiais "Omnitel" vasaros pasiūlymais. Užsisakę "Omnitel" siūlomą "Spotify Premium" muzikos paketą, visą vasarą muzikos klausysitės negalvodami apie interneto duomenų limitą. Tai reiškia, kad iki pat rudens nevaržydami savęs klausytis muzikos galite kur tik panorėję - atostogaudami prie jūros, svečiuodamiesi draugų sodyboje ar keliaudami.

Be to, bendrovės klientai, muzikos gamtoje mėgstantys klausytis garsiai, šią vasarą įsigydami naują telefoną, kartu vos už 1 centą gali įsigyti ir muzikos technikos specialistų pripažintas nešiojamas belaides kolonėles "JBL Go", "Samsung Level Box" arba "Cheese Cake Mini". Jos siūlomos klientams, perkantiems naują išmanųjį telefoną, pasirinkusiems mokėjimo planą "Išmaniems S", "M", "L", "XL", "XXL", "Neribotai", "Jauniems" ar "Naršymui" ir pasirašiusiems 24 mėn. sutartį.

Užs. Nr. 173609

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder