Premjeras: ateinantys 2-3 mėnesiai transporto sektoriui bus sunkoki

Premjeras: ateinantys 2-3 mėnesiai transporto sektoriui bus sunkoki

Premjeras Algirdas Butkevičius teigia, kad Vyriausybė atidžiai stebi Rusijos ekonominės situacijos prastėjimą ir galimą poveikį Lietuvai, ir sako, kad žiema mūsų šalies krovinių pervežėjams bus nepalanki.

"Didelė dalis vežėjų nenori važiuoti į Rusiją, nes nuvažiavimas labai ilgai užtrunka (...). Čia kol kas mes matome tam tikrų problemų, bet dirbame su kitomis rinkomis, ir aš manau, kad 2-3 mėnesiai šitam sektoriui bus sunkoki, bet tai liečia ir logistiką, ir kitas įmones".

ELTA primena, kad Rusija Lietuvos vežėjams sugriežtintas muitinės patikros procedūras ėmė taikyti lapkričio pabaigoje. Anot "Linavos" atstovo spaudai Rimanto Šimkaus, didžioji dalis Lietuvos vežėjų šiuo metu vengia važiuoti į Rusiją, o Latvijos-Rusijos pasienyje likę daugiausiai tik iš anksčiau įstrigę sunkvežimiai.

"Buvo apie 150, vakar suskaičiavo apie 120 (sunkvežimių. - ELTA)", - teigia R. Šimkus.

Anot R. Šimkaus, transporto sektorius nuosmukį išgyvena ketverius pastaruosius metus, tačiau pastarieji apribojimai greičiausiai bus taikomi iki Naujųjų metų.

"Šūvis yra iššautas, kad visiškai būtų išstumti Lietuvos vežėjai iš rinkos būtent šituo prieškalėdiniu laikotarpiu, kada eina didžiausi krovinių srautai", - sako "Linavos" atstovas.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder