Premjeras planus dėl nacionalinių avialinijų žada atskleisti po rinkimų

Premjeras planus dėl nacionalinių avialinijų žada atskleisti po rinkimų

Premjeras Algirdas Butkevičius teigia iš esmės neprieštaraująs lietuviškų avialinijų sukūrimui, tačiau pabrėžia, kad be privačių investuotojų tokia kompanija nebus gyvybinga.

A. Butkevičius teigimu, Vyriausybė turi keletą konkrečių planų, kaip valstybei turėti oro linijų kompaniją, tačiau juos žada atskleisti, kai Vilniuje baigsis antrasis mero rinkimų turas. Ministras Pirmininkas nedetalizavo, ar nacionalinės avialinijos galėtų būti kuriamos "Air Lituanica" pagrindu.

"Manau, kad Vyriausybė irgi yra pasiruošusi, jeigu ateis rimtas investuotojas, prisidėti prie tos programos sukūrimo. Tikrai esame suinteresuoti, kad kuo daugiau tiesioginių skrydžių būtų iš Lietuvos į kitus Europos miestus, - "Žinių radijui" kalbėjo Premjeras. - Tvirtesnį įsivaizdavimą turime, bet reikia palaukti, kol pasibaigs rinkimai, ir tikrai tada mes priimsime sprendimus".

Vyriausybei kurti nacionalines oro linijas siūlo Lietuvos investuotojų forumas, toks sprendimas esą padidintų šalies konkurencingumą ir pagerintų investicinį klimatą. Kaip žiniasklaidai teigė "Investuotojų forumo" valdybos pirmininkas Rolandas Valiūnas, Lietuvai svarbiausios skrydžių kryptys - Helsinkis, Stokholmas, Oslas, Tamperė, Kopenhaga, Berlynas, Hamburgas, Frankfurtas ir Londonas.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder