AB "Šilutės baldai" liepos mėnesio apyvarta pasiekė 7 mln. litų ir, palyginti su praėjusių metų liepa, išaugo 72 proc. Sėkmės priežastis - investicijos, padėjusios padvigubinti gamybos pajėgumus.
Per 7 mėnesius, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, bendrovės pardavimai išaugo daugiau nei 40 proc. - iki 42,568 mln. litų. "Šilutės baldai" planuoja, kad iki metų pabaigos apyvarta turėtų perkopti 70 mln. litų, pernai ji buvo 57,7 mln. litų.
2002 m. "Šilutės baldai" į gamybą investavo 5 mln. litų, o šiemet ketina iš viso investuoti 5,1 mln. litų. Pernai įmonė persikėlė į naujas medžio apdirbimo patalpas. Be to, prieš porą metų buvo nusipirkta naujos įrangos.
Šios investicijos gamybos pajėgumus leido padvigubinti. 96 proc. "Šilutės baldų" produkcijos keliauja į užsienį. Didžiausias jų baldų pirkėjas yra Švedijos koncernas IKEA. Gaminiai taip pat eksportuojami į Prancūziją, Belgiją, Vokietiją.
Rašyti komentarą