Verslo apdovanojimai - ir trims klaipėdiečiams

Verslo apdovanojimai - ir trims klaipėdiečiams

Šiandien Prezidentūroje įvyko iškilmingi 2010-ųjų "Lietuvos eksporto prizas", "Lietuvos metų vadovė/verslininkė" ir "Darbo žvaigždė" apdovanojimai.

Metų verslininkės apdovanojimas šiais metais skirtas Klaipėdos UAB "Göllner Spedition" direktorei Virginijai Lajauskienei. Už ilgą ir sėkmingą vadovavimą Vokietijos kapitalo transporto ir logistikos įmonei, veiklumą bei iniciatyvumą moteris apdovanota specialiu simboliniu prizu – auksine sege.

"Lietuvos eksporto prizas" šiemet įteiktas UAB "Schenker", AB "Kaišiadorių paukštynas", AB "Klaipėdos jūrų krovinių kompanija", AB "Žemaitijos pienas", AB "Lietkabelis". Nacionaliniu mastu Eksporto prizo apdovanojimas už sudarytas palankias sąlygas eksporto plėtrai buvo įteiktas Lietuvos ambasadoriui Azerbaidžano Respublikoje ir Turkmėnistanui Kęstučiui Kudzmanui.

"Net jei eksportas šiek tiek krito, buvo svarbu, kad bendrovė sudėtingomis ekonominėmis sąlygomis sugebėjo sėkmingai išsilaikyi rinkose, kuriose jau vykdė veiklą ar netgi sugebėjo vykdyti plėtrą ir žengti į naujas rinkas. Iš šių penkių bendrovių, bent 3 savo eksportą padidino", – teigia Rimantas Šidlauskas, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos generalinis direktorius.

Taip pat apdovanojimuose buvo įteiktos penkios sidabrinės "Darbo žvaigždės". Jas gavo AB "Lietuvos geležinkeliai" generalinis direktorius Stasys Dailydka, UAB "Mantinga" generalinis direktorius Klemensas Agentas, UAB "Šiaulių tauro televizoriai" generalinis direktorius Rimantas Žukauskas, IĮ "Tiktas" savininkas Rimantas Maženis.

"Darbo žvaigždėmis" pasipuošė ir du klaipėdiečiai - AB "Klaipėdos vanduo" generalinis direktorius Leonas Makūnas bei Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų Užsienio ryšių skyriaus vedėjai Linai Kavaliauskienei.

Šis apdovanojimas įteiktas minėtiems žmonėms už jų inovatyvumą, organizuotumą ir požiūrį į vadovaujamų struktūrų veiklą.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder