Greitieji kreditai: mitai ir faktai

Greitieji kreditai: mitai ir faktai

Nepaisant visko, greitieji kreditai yra apipinti įvairiausiais mitais. Apie juos kalbėti yra svarbu, nes kuo daugiau žinosite apie greituosius kreditus, kurie gali jums padėti atsiradus problemoms – tuo ramesnis galite būti, kad bet kokie nesklandumai – bus sutvarkyti greitai, svarbiausia, kad tai Jūsų daugiau neapkraus.

Greitieji kreditai tikrai gali būti geras pasirinkimas. Tačiau reikia juos kuo detaliau suprasti ir kuo geriau suvokti, kad būtumėte tikras dėl paslaugų, kurias gaunate (ar gausite). Juk pasiskolinti yra labai paprasta, tačiau kiekvienas asmuo turi žiūrėti, kad nei sutarties laikotarpiu, nei paskolos grąžinimo momentu nekiltų jokių nereikalingų problemų, kurios paverstų jūsų patirtį košmariška. Todėl pateikiame dažniausiai girdimus mitus apie greituosius kreditus ir atremiame juos faktais.

1. Mitas – paskolos yra labai brangios.

Dažniausiai tokio tipo paslaugas lydi mitas, kad jos kainuoja labai daug. Kadangi šiuo metu visa reikalinga informacija yra pateikiama internete – tikrai niekas jūsų neapgaus. O jei dar atminsite, kad greitieji kreditai gali būti lengvai ir paprastai palyginami vienas su kitu šiandien veikiančiuose kreditorių palyginimo portaluose, tai šį mitą galėsite sugriauti ir patys, vos tik pamatę kokiomis sąlygomis iš tiesų skolinami šie kreditai. Skaitykite, žiūrėkite, skaičiuokite ir nuspręskite, ar palūkanos su paskola jums kainuoja daug, ar ne.

2. Mitas - palūkanos gali kisti.

Nors kiekvienas atvejis yra individualus, tačiau geriausia yra kuo akyliau skaityti paskolos sutarties sąlygas. Tokiu atveju tikrai neatsiras nesklandumų, kurie galėtų sukelti baimę, kad pinigus nebus taip paprasta grąžinti kaip ir pasiskolinti. Palūkanos netinka arba kinta labai retais atvejais, tačiau tik tada, kai tai yra nurodyta sutartyje. Kuo detaliau bus viskas perskaitoma – tuo žmogus gali būti ramesnis, kad išmokėjimas nebus varginantis darbas.

3. Mitas – paskolas gauna tik darbo santykius turintys asmenys.

Taip, jei neturite jokių pajamų, paskolą jums gauti bus sudėtinga. Tačiau darbo santykiai nėra vienintelis pajamų šaltinis, todėl net ir oficialiai nedirbantys asmenys, bet gaunantys pajamos iš kitų šaltinių, pasiskolinti tikrai gali. Šiuo metu paskolos teikiamos labai skirtingiems asmenims, kurių finansinė situacija yra labai įvairi. Natūralu, kad tokiu atveju sulaukia paskolų galimybių net ir tie, kurie neturi oficialių darbo santykių, bet gauna pajamų kitais būdais.

4. Mitas – negalima grąžinti anksčiau.

Labai svarbu skaityti kuo detaliau kiekvienos įmonės teikiamų paskolų sąlygas, tačiau dažniausiai teigiama, kad grąžinti paskolas anksčiau ir nemokėti už tai baudos – bus galima. Daugelis paskolas teikiančių įmonių suteikia tokią galimybę. Kaip yra jūsų atveju? Skaitykite sutartį ir būsite tikras, kad viskas bus pagal jūsų asmeninius pageidavimus. O tokia galimybė – labai gera.

5. Mitas – negalima skolintis dirbantiems užsienyje.

Šiuo metu greitieji kreditai yra duodamos net ir tiems asmenims, kurie dirba užsienyje. Taip pat dažniausiai jas siūlo mažiau įmonių, tačiau palyginus bent jau kelias – rasite sau priimtiną.

6. Mitas – sąlygos slepiamos.

Ne kartą akcentavome, kad kuo žmogus detaliau žinos kredito sutarties sąlygas – tuo geriau, kadangi būtent tuomet pavyksta išvengti bet kokių galimų nesklandumų. Siūlome ir jums kuo detaliau į jas įsiskaityti. Svarbiausia, kad jos dažniausiai pateikiamos internete, tad reikia tik domėtis ir informacija iki jūsų ateis.

7. Mitas – negrąžinus laiku laukia didelės baudos.

Tais atvejais kai matote, kad paskolos nepavyks grąžinti laiku – siūlome pratęsti terminą. Dažniausiai tai apmokestinama, tačiau juk svarbiausia, kad tokia galimybė yra, tiesa? Nes alternatyva tam: delspinigiai, kurie yra skaičiuojami už kiekvieną pradelsto mokėjimo dieną. Tai – dar viena priežastis kuo kruopščiau išsianalizuoti greitojo kredito sutartį ant kurios dedate savo parašą.

 

 

 

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder