"Apple" keis senus "iPhone" į naujus su priemoka

"Apple" keis senus "iPhone" į naujus su priemoka

JAV korporacija "Apple" per mėnesį pristatys naują programą, kuri leis vartotojams pasikeisti seną išmanųjį telefoną "iPhone " į naują su atitinkama priemoka, informuoja "Mercury News".

Išmaniųjų telefonų savininkai galės grąžinti seną "iPhone" ir, primokėję tam tikrą skirtumą, gauti naują modelį. Tikimasi, kad ši programa bus itin paklausi.

Ekspertai tikina, kad šis projektas sustiprins naujų modelių paklausą. Eilinis naujas "Apple" modelis turėtų būti pristatytas jau birželį, skelbia žiniasklaida.

Kiek anksčiau JAV Tarptautinė prekybos komisija uždraudė importuoti JAV korporacijos "Apple" išmaniuosius telefonus "iPhone 4" ir planšetinius kompiuterius "iPad 2", nes nustatyta, kad kompanija pažeidė teises į išradimus, priklausančius jos pagrindinei konkurentei - Pietų Korėjos kompanijai "Samsung Electronics".

Senų išmaniųjų telefonų keitimo į naujus programa galėtų padengti nuostolius, kurių kompanija neišvengiamai patirs dėl minėto draudimo. Įvairiais skaičiavimais, nuostoliai dėl šio draudimo gali siekti 680 mln. JAV dolerių.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder