Klaipėdos uosto atstovams - pramonininkų pripažinimo ženklai

Klaipėdos uosto atstovams - pramonininkų pripažinimo ženklai

Savo veiklos 30-metį mininti Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) pagerbė bei LPK 30-mečio Garbės ženklu apdovanojo devynis konfederacijai, šalies verslui bei pramonei nusipelniusius žmones, tarp jų - ir du Klaipėdos valstybinio jūrų uosto atstovus.

Už didelį indėlį plėtojant Lietuvos pramonę ir verslą LPK Garbės ženklas įteiktas Klaipėdos jūrų krovinių kompanijos "Bega" valdybos pirmininkui Aloyzui Kuzmarskiui.

Tai jau ne pirmas A. Kuzmarskio pelnytas LPK apdovanojimas. 2011-aisiais jam buvo skirta viena garbingiausių Petro Vileišio vardinė nominacija, kurią kompanijos "Bega" vienas iš įkūrėjų ir ilgametis vadovas pelnė už indėlį plėtojant pramonės produkcijos eksporto apimtis, Klaipėdos uoste diegiamas pažangiausias technologijas, aktyvų dalyvavimą plėtojant Klaipėdos universiteto veiklą bei remiant mokslą ir kultūrą.

Kompanija "Bega" taip pat ne kartą yra sulaukusi LPK įvertinimų. Ji yra daugkartinė konfederacijos rengiamų tradicinių konkursų "Sėkmingai dirbanti įmonė", "Lietuvos metų eksportuotojas", "Pasiekimai aplinkosaugoje" laureatė, reikšmingiausi kompanijos įgyvendinti projektai buvo apdovanoti konkurso "Lietuvos metų gaminys" aukso medaliais. Tarp jų - praėjusiais metais pradėtas eksploatuoti moderniausias Baltijos šalyse kompanijos "Bega" cemento terminalas, taip pat įmonės specialistų konversijos būdu gaminami elektriniai robotai-lokomotyvai, dėl kurių geležinkelio manevrai kompanijoje atliekami be jokių emisijų į aplinką, ir kt.

LPK 30-mečio Garbės ženklas skirtas ir dar vienam Klaipėdos uosto atstovui - UAB Klaipėdos konteinerių terminalo vadovui Vaidotui Šileikai. Apdovanojimas jam bus įteiktas vėliau.

Be pagarbos ženklų, LPK 30 metų sukaktį įprasmino Vilniuje vykęs Metų ekonomikos forumas, į kurį susirinkę tarptautinių organizacijų, Lietuvos ir užsienio šalių verslo, politikos ir mokslo lyderiai aptarė iššūkius, su kuriais susiduria Lietuvos ir Europos Sąjungos pramonė. Beveik trys šimtai forumo "Naujas postūmis pramonei: vizija 2030" dalyvių šiemet koncentravosi į Lietuvos ir visos Europos pramonės raidos tendencijas ir vystymąsi iki 2030 metų.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder