Ministras: Lietuvos pašto pagrindu būtų galima sukurti banką

Ministras: Lietuvos pašto pagrindu būtų galima sukurti banką

Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius sako, kad Lietuvos paštas neišnaudoja finansinių paslaugų teikimo galimybių.

„Paštas dar neišnaudoja savo struktūros galimybės plėsti būtent finansinių paslaugų teikimą. Norėčiau kalbėti apie pašto pagrindu sukūrimą banko, čia yra sudėtingesnis procesas, bet to link, faktas, judame labai sparčiai. Keista, kad buvusi valdyba to elemento ne tik nenagrinėjo, bet kažkaip įtartinai nuo tų finansinių paslaugų teikimo nusišalino paliekant didžiulę erdvę kitoms privačioms iniciatyvoms“, – žurnalistams antradienį sakė ministras.

Pasak J. Narkevičiaus, naujoji „Lietuvos pašto“ valdyba turėtų paaiškėti iki kovo.

„Dėl valdybos viskas yra tęsiama. Jokių teisinių jovalų ar anarchijos nėra, dirbame pagal planą, dabartinė valdyba veikia, priima būtiniausius sprendimus ir greitai veiks nauja valdyba“, – teigė ministras.

Planuojama, kad naujos valdybos atranka bus baigta iki kovo mėnesio.

ELTA primena, kad J. Narkevičius spalio pabaigoje netikėtai atšaukė nepriklausomą „Lietuvos pašto“ valdybą. Kilus pasipiktinimui, J. Narkevičius pratęsė valdybos narių įgaliojimus iki gruodžio 31 dienos, tačiau valdyba su tuo nesutiko.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder