Atgabentas keltas, kuris plaukios į Nidą

Atgabentas keltas, kuris plaukios į Nidą

Penktadienį į Klaipėdos uostą atplaukė laivas su neįprastu kroviniu – 37 tonas sveriančiu katamaranu "River Runner 150".

Šį 32 metrų ilgio, 7,20 m. pločio ir 6 metrų aukščio laivą įsigijo bendrovė "Smiltynės perkėla“, kuri jau netrukus pasiūlys naująjį Klaipėda-Juodkrantė-Nida maršrutą.

Pirmas reguliarus reisas numatomas vasaros sezono pradžioje. Laive bus 80 sėdimų vietų keleiviams ir apie 50 vietų dviračiams. Pagrindiniame laivo denyje įrengtas uždaras keleivių salonas su panoraminiais langais, taip pat atviras keleivių denis su apžvalgos aikštele. Numatyta galimybė laivą panaudoti pramoginiams tikslams – furšetams, koncertams ir panašiai.

Planuojama, kad greitaeigis laivas kursuos 2 kartus per dieną vasaros sezono metu, o kelionė iš Klaipėdos į Nidą su sustojimu Juodkrantėje truks apie 2 valandas. Kelionė į vieną pusę kainuos apie 30 Lt, dviračių gabenimas - nemokamas.

Per sezoną į Nidą planuojama perkelti apie 16 tūkst. keleivių. Tikimasi, kad nauja linija patiks neringiškiams ir dviračiais važinėjantiems poilsiautojams.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder