Atidaromas naujas praktinio profesinio mokymo centras

Atidaromas naujas praktinio profesinio mokymo centras

Trečiadienį Klaipėdos turizmo mokykloje atidaromas pirmasis regione modernus Viešbučių ir restoranų bei prekybos sektorinio praktinio mokymo centras.

Jame įrengtos virėjų, konditerių, padavėjų, barmenų, prekybos specialybių mokinių praktinio mokymo patalpos, aprūpintos modernia įranga. Taip pat - konditerijos cechai su naujausia profesionalia technika, virtuvės, konditerijos ir virėjų laboratorijos, kuriose mokiniai galės išmokti gaminti ne tik kasdieninius, bet ir pačius įmantriausius valgius.

Mokinių pagaminti patiekalai bus parduodami mokomajame moderniame restorane ir kavinėje. Taip pat veiks dvi mokyklos parduotuvės - cukrainė ir kasdieninių prekių parduotuvė.

Praktinio mokymo centre mokysis ne tik mokyklos mokiniai. Jame bus galima kelti kvalifikaciją technologijų mokytojams, laikyti technologijų egzaminus, rengti konkursus. Darbą moderniausia įranga galės išbandyti ir patobulinti savo kompetencijas pagal mainų programas iš užsienio atvykę mokiniai ir mokytojai, taip pat profesinių mokyklų mokytojai, įmonių darbuotojai.

Lietuvoje steigiama per 40 sektorinių profesinio praktinio mokymo centrų, kurie aprūpinami moderniausia praktinio mokymo įranga. Centrai steigiami jau veikiančiose profesinėse mokyklose, jose įrengiant pačią moderniausią praktinio mokymo bazę.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder