Atsakingi verslininkai padeda šalies medikams

Atsakingi verslininkai padeda šalies medikams

Vis daugiau atsakingų Lietuvos verslininkų, reaguodami į šalyje susiduriusą sudėtingą situaciją dėl plintančio koronaviruso, skuba padėti medikams. Gyvybes gelbstintiems gydytojams jie aukoja šiam darbui reikalingas priemones.

„Medikai šaukiasi pagalbos. Ligoninėse trūksta apsaugos priemonių. Pastebėjome, kad verslas jiems aukoja įvairius dalykus, pavyzdžiui, chalatus, pirštines. Prisidėti nusprendėme ir mes – sandėlyje, uždarius parką, liko 10 tūkstančių antbačių, tad siekdami, jog gydytojai kuo greičiau pasirūpintų ligoniais, priėmė sprendimą juos dovanoti“, - kalbėjo poilsio ir sveikatingumo komplekso „Atostogų parkas“ direktorius Ričardas Jovaiša.

Jis teigė, kad ir verslininkai šiuo metu susiduria su iššūkiais, kuriuos sukėlė karantino nulemtas ekonomikos sulėtėjimas, tačiau R. Jovaiša pabrėžė, kad dabar svarbiausias prioritetas – visuomenės sveikata.

„Dabar visiems su pinigais išties ne pats geriausias metas, tačiau ir kitus verslininkus skatiname pagal išgales prisidėti prie mūsų gydytojų darbo priemonių. Juk mes visi norime, kad gyvenimas grįžtų į normalias vėžes, todėl darykime kiekvienas ką galime“, - sakė R. Jovaiša.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder