Direkcijos prioritetas - uostamiesčio jaunimas

Direkcijos prioritetas - uostamiesčio jaunimas

Antradienį Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija pasirašė pirmąsias šiemet keturias bendradarbiavimo sutartis.

Vadovaudamasi Uosto įstatymu direkcija, būdama valstybės įmonė, gali naudoti savo lėšas pagal 16 punktų. Pasak Uosto direkcijos generalinio direktoriaus Arvydo Vaitkaus, direkcija savo lėšas, pritariant Susisiekimo ministerijai, stengiasi naudoti tam, kas turi didelę išliekamąją vertę: ne vienadieniam įvykiui - koncertui ar knygos, kurios svarbą sunku įvertinti, išleidimui. Atrankos komisija organizuoja konkursus ir parenka laimėtojus, su kuriais bendradarbiaujama. Bendra Uosto direkcijos kolektyvinė nuomonė - viena iš prioritetinių sričių turi būti jaunimas.

Bendradarbiavimo sutartys šiandien pasirašytos su Lietuvos aukštąja jūreivystės mokykla, uostamiesčio Savivaldybės koncertine įstaiga Klaipėdos koncertų sale, su VšĮ "Neptūno" krepšinio klubu ir Klaipėdos krašto buriavimo sporto mokykla "Žiemys". Tai pirmos šiemet pasirašytos bendradarbiavimo sutartys, tačiau, pasak A. Vaitkaus, jų bus pasirašyta ir daugiau.

Į sutarties pasirašymo ceremoniją atėjo būrys Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos studentų. A. Vaitkus atkreipė jų dėmesį į tai, kad Klaipėdos uoste geri atlyginimai. Mokyklos direktorius profesorius Viktoras Senčila informavo, jog nuo 2004 metų parašyta 1 200 studentų baigiamųjų darbų uosto tematika. Jis pasidžiaugė, kad mokykla visą laiką jaučia tiek Uosto direkcijos, tiek Susisiekimo ministerijos palaikymą.

"Kalbant apie Lietuvos aukštąją jūreivystės mokyklą, mums rūpi kadrų politika. Labai svarbu, kad nebūtų rengiami specialistai, kurie darbo rinkoje neras vietos. Tokiu atveju jauni žmonės "nuteka" į kitas valstybes, - paklaustas, kodėl pasirašytos būtent šios keturios bendradarbiavimo sutartys, atsakė A. Vaitkus.

- Bendradarbiaudami su kultūros įstaigomis mes reklamuojame savo ženklą ne tik Klaipėdoje, ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautiniu mastu. Klaipėdos koncertų salė yra nuolatinė mūsų partnerė. "Neptūno" komandos varžybų metu ir klaipėdiečiai, ir miesto svečiai mato mūsų ženklą ir socialumą, suvokia uosto svarbą. Kai komanda žaidžia tarptautinėje arenoje, jį mato iš kitų šalių atvykę sirgaliai. Mums labai svarbus Klaipėdos uosto žinomumas. Vienas iš mūsų prioritetų - jaunosios kartos ateitis, jos galimybės sportuoti, todėl bendradarbiausime su buriavimo mokykla."

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder