Drąsiai rinkitės liberalus!

Drąsiai rinkitės liberalus!

Esu sąraše kartu su Klaipėdos rajono liberalais. Palaikau jaunus, energingus žmones, demonstruojančius savo aktyvumą ir išmanymą, sprendžiant savivaldos, verslo, bendruomenių, gyventojų užimtumo problemas. Dauguma mūsų sąrašo žmonių – lyderiai savo veikloje, buriantys aplink save kitus rajono bei seniūnijų žmones. Atstovaujame ne tik Gargždus, bet ir visas kitas rajono gyvenvietes.

Būdamas Liberalų sąjūdžio pirmininko Eligijaus Masiulio pavaduotoju, manau, kad liberalai turi daugiau dėmesio skirti rajonams bei kaimiškų gyvenviečių atsigavimui. Ne atsitiktinai Seime dirbu Kaimo reikalų komitete, nes esu įsitikinęs, kad šalies didmiesčiai jau atsigavo. Dabar laikas suklestėti kaimui per protingą valstybės ir savivaldybių politiką, tikslingą Europos lėšų paskirstymą, aktyviai dirbančias vietos bendruomenes.

Mane daug kas sieja su Klaipėdos rajonu. Čia mano tėvo gimtinė prie Endriejavo. Dar 1939 m. tėvo nusipirktą mišką dabar tvarko mano sūnus Simonas. Rajono teritorijoje esu nusipirkęs dar 3 miškus bei seną sodybą su žeme prie Veiviržėnų. Vis tikiuosi kada nors įsikurti kaime.

Liberalų sąjūdžio sąraše kandidatuoju paskutinis – 53-ias. Nesitikiu gauti Tarybos nario mandato ir manau, kad rajono senbuviai liberalai yra vertesni atstovauti rajono žmones Taryboje. Tuo labiau neslėpsiu, kad planuoju Klaipėdos rajone kandidatuoti 2016 m. Seimo rinkimuose. Manau, kad būtinas rezultatyvus Savivaldybės bei tame rajone išrinkto Seimo nario bendradarbiavimas. Sveiku protu nesuvokiamas Seimo nario ir vietos politikų stumdymasis teismų salėse bei koridoriuose turi tapti praeitimi.

Pasisakau už Liberalų sąjūdžio sąrašą Nr. 26 bei mūsų kandidatę į rajono merus Audronę Balnionienę (Lukšytę). Mūsų žmonės jau parodė savo sugebėjimus ir yra pasirengę dirbti rajono žmonių labui – ne pataikaudami, ne papirkinėdami, bet kurdami modernią ateitį kartu su atsakingai dirbančiais rajono žmonėmis.

Tad drąsiai rinkitės liberalus bei A.Balnionienę – ambicingą, atsakingą, labai veiklią ir organizuotą moterį.

Pagarbiai,

Dr. Eugenijus Gentvilas,

LR Seimo narys, Nepriklausomybės Akto signataras

Politinė reklama. Užs. Nr. 157538 . Politinė reklama apmokėta iš Lietuvos Respublikos Liberalų sąjūdžio Klaipėdos rajono rinkimų apygardos Nr. 21 kandidatų sąrašo politinės kampanijos sąskaitos.

Sidebar placeholder