Jūros šventėje – žymios dizainerės kurta atributika

Jūros šventėje – žymios dizainerės kurta atributika

Liepos 27–29 dienomis Klaipėdoje vyks Jūros šventė, kuri į nuotaikingus renginius kvies jau ketvirtadienį. Šventės metu bus rodomi originalūs gatvės spektakliai, rengiami kino vakarai, tradicinė mugė, koncertai bei šokančių fontanų pasirodymai. Renginiai organizuojami įvairiose miesto erdvėse.

Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas įsitikinęs, kad šventė praeis sklandžiai. „Mokame ne tik švęsti, bet ir organizuoti šventes“, – teigė meras.

Šventę papuoš išskirtinė Jūros šventės atributika, kurią kūrė dizainerė Julia Janus. Jūros šventės ir „Julia Janus“ ženklu pažymėti riboto tiražo suvenyrai šventę pristato, kaip drąsų Klaipėdos tapatumo elementą. „Specialūs, apgalvoti, įvertinti, su žaviu sostinės kūrėjų žvilgsniu ir šmaikščiu prieskoniu. Tikiu, kad išskirtinio šventinio stiliaus suvenyrai pasieks ne tik klaipėdiškių širdis, bet ir pasklis po visą Lietuvą, o gal net pasaulį“, – sakė VšĮ „Klaipėdos šventės“ kūrybos vadovė Dalia Grikšaitė.

Jūros šventėje bus daugybė koncertų, kurie prasidės penktadienį. Nuo 18 val. vyks tradicinė Jūros šventės eisena, kuri nusidrieks nuo J. Janonio g. iki pat Kruizinių laivų terminalo, kur prasidės šventiniai koncertai. Iš pradžių pasirodys grupė „Colours of Bubbles“ kartu su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru. Vėliau koncertuos „Naktinės personos“ ir grupė „Golden Age“ kartu su DJ Gesha.

Šeštadienį Kruizinių laivų terminale pasirodys grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ ir „Royce“, o vakarą vainikuos Andriaus Mamontovo koncertas.

Programą galite rasti internetinėje svetainėje: www.jurossvente.lt.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder