Keltai dirbs pagal grafiką, reikalavimai lieka tie patys
Keltai dirbs pagal grafiką, reikalavimai lieka tie patys

Vakar AB "Smiltynės perkėla" atstovai susitiko su Klaipėdos meru Vytautu Grubliausku, norėdami išsiaiškinti miesto poreikius ir kaip geriau būtų galima organizuoti keltų darbą lokalaus karantino metu. Pasak bendrovės generalinio direktoriaus Mindaugo Čiako, miestas specialių reikalavimų nepateikė.

Pasak "Smiltynės perkėlos" vadovo M. Čiako, pavasarį per pirmąjį karantiną Senosios perkėlos darbas buvo sustabdytas, dėl to nepatogumų patyrė Lietuvos jūrų muziejaus darbuotojai ir pasieniečiai, dirbantys Kopgalyje. Šiuo metu, bent jau kol kas, perkėlos Šiauriniame rage neketinama uždaryti. M. Čiako teigimu, kol kas tam net nėra jokių intencijų.

Jeigu bus gautos tam tikros Vyriausybės rekomendacijos, tada šis klausimas bus sprendžiamas iš naujo. Anot M. Čiako, kaip bus ateityje, priklausys nuo to, ar keisis situacija.

"Didelių apribojimų daryti mes nenorime, mums geriau, kai keltai dirba ir uždirba pinigų. Susitikdami su meru norėjome sužinoti, ką mąsto miesto vadovai. Visiems mums svarbiausia žmonių saugumas. Su meru tik pasikeitėme nuomonėmis, bet jokių sprendimų nepriėmėme", - apie susitikimą pasakojo M. Čiakas.

Meras sakė, kad keltai turėtų dirbti kaip dirbę, bet privaloma sekti Vyriausybės rekomendacijas dėl patalpų dezinfekavimo, dėl atstumo laikymosi ir kaukių dėvėjimo.

"Mes ir vasarą reikalavome keltuose dėvėti kaukes, nors žmonės ir pyko. Ir toliau reikalaujame jas dėvėti, laikytis atstumų.

Anksčiau keltuose ribodavome žmonių skaičių, o dabar net nėra dėl ko riboti, nes keltais tiek daug žmonių kaip vasarą nesinaudoja.

Vasarą ribodavome jų skaičių, į keleivinius keltus priimdavome tik po 200 žmonių. O šiuo metu net savaitgaliais nebūna ir 50 keleivių. Kuo labiau blogėja orai, tuo mažiau žmonių", - sakė "Smiltynės perkėlos vadovas.

Pasak jo, šiuo metu "Smiltynės perkėla" su jokiais sunkumais nesusiduria, keltai dirba pagal sudarytus grafikus. Vasarą situacija buvo kitokia, nes buvo karšta, žmonės nenorėjo dėvėti kaukių, laikytis atstumų, kartais tekdavo kviestis ir policiją.

"Mes vykdome viską, ką rekomenduoja Vyriausybė, ir kiekvieną dieną stebime situaciją", - teigė M. Čiakas.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder