Klaipėdos gatvėse - bėgantys Kalėdų Seneliai

Klaipėdos gatvėse - bėgantys Kalėdų Seneliai

Šimtai Kalėdų Senelio aprangos atributais pasipuošusių bei sportiškų ar sportui prijaučiančių miestelėnų sekmadienį užplūdo Klaipėdos senamiesčio gatves.

Visi jie dalyvavo Lietuvos verslo kolegijos organizuojamame labdaringame šventiniame bėgime „Padovanok senjorams Kalėdas“.

Šiais metais bėgikai galėjo pasirinkti vieną iš dviejų trasų – 1,5 km arba 10 km ilgio. Bėgikai startavo nuo Lietuvos verslo kolegijos Turgaus gatvėje. Iš viso bėgime dalyvavo beveik 250 klaipėdiečių. Tarp jų – ir kūdikiai vėžimėliuose, traukiamuose mamų, ir keturkojai augintiniai.

Visos šio renginio metu surinktos lėšos bus skirtos Maltos pagalbos ordino tarnybai, globojančiai vienišus ir savimi negalinčius pasirūpinti senelius. Beje, bėgime nebuvo nustatyta konkretaus starto mokesčio bei kiekvienas galėjo paaukoti tiek, kiek nori.

"Šis bėgimas ne tik kilni misija, bet ir graži šventė, papuošianti Klaipėdos senamiestį", - kiek anksčiau "Vakarų ekspresui" sakė Lietuvos verslo kolegijos direktoriaus pavaduotoja Genovaitė Avižonienė. - Jo metu visi bėgikai raginami pasipuošti kalėdinėmis kepuraitėmis, pirštinėmis, Senelio barzdelėmis ar kitu šventiniu akcentu."

Kalėdinės bėgimo varžybos „Padovanok senjorams Kalėdas“ Klaipėdoje organizuojamos jau antrus metus paeiliui ir tikimasi, kad ši tradicija tęsis ilgus dešimtmečius.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder