Klaipėdos universitete - svečiai iš Honkongo

Klaipėdos universitete - svečiai iš Honkongo

Šią savaitę Klaipėdą aplankė viešnios iš Honkongo universiteto Pedagogikos fakulteto - prof. dr. Susan Bridges ir jos asistentė. Jos viešėjo Klaipėdos universitete (KU), kur diskutavo su akademine bendruomene švietimo klausimais, ir susitiko su Klaipėdos meru.


Meras Vytautas Grubliauskas džiaugiasi, kad Klaipėda sulaukė tokių reikšmingų svečių iš vieno garsiausio pasaulio universitetų.

"Mane labiausiai įkvepia, kad šis pedagogikos universitetas yra ketvirtas stipriausias pasaulyje savo srityje, o kai kuriose srityse netgi lenkia Oksfordo universitetą. 

Tad galime įsivaizduoti, kokio kalibro tai yra universitetas ir kaip tai yra svarbu mums, nes KU kartu su Honkongo universitetu dalyvauja bendruose tarptautiniuose projektuose, "Erasmus" programose", - sakė meras.

V. Grubliauskas teigė, kad ypač KU, kuriam tarptautiškumas yra viena didžiausių siekiamybių ir būtinybių, bendradarbiauti su tokiais svarbiais partneriais yra didelė paspirtis.

KU ir merijoje susitikimų metu vyko pasikeitimas patirtimi švietimo ir sveikatos srityse."Visi žinome, kokia nelengva šiuo metu yra pedagogų situacija Klaipėdos mieste.

Tikiuosi, kad svečių patirtį galėsime pritaikyti ir rengiant mūsų pedagogus", - optimistiškai kalbėjo meras.

Klaipėdos universitetui ryšių užmezgimas su vienu stipriausių pasaulyje universitetu yra labai didelis pasiekimas.

Anot mero, mes jiems nesame tokie reikšmingi, nes jie turi ir pačių didžiausių tarptautinių partnerių, bet mums jie yra labai svarbūs.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder