Kokie kandidatai į merus buvo vaikystėje?

Kokie kandidatai į merus buvo vaikystėje?

Šiandien paskutinė diena, kai dar leidžiama rinkimų agitacija.

Sekmadienį, kovo 3-iąją, rinksime naują miesto merą, todėl, norėdami savo skaitytojams sudaryti kiek galima įvairesnes pasirinkimo galimybes, visų kandidatų į uostamiesčio merus paprašėme atsiųsti savo vaikystės nuotraukų.

Gal matydami, kokie kandidatai buvo vaikystėje, kaip jie atrodė, klaipėdiečiai greičiau apsispręs, kuriam iš jų atiduoti savo balsą...

Dėkojame visiems kandidatams, kurie noriai pasidalijo savo nuotraukų archyvais.

Nuotraukas atsiuntė 11 kandidatų eiti mero pareigas: Agnė Bilotaitė (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai), Simonas Gentvilas (Liberalų sąjūdis), Vytautas Grubliauskas (visuomeninis rinkimų komitetas "Vytautas Grubliauskas ir komanda"), Lina Šukytė-Korsakė, (partija "Tvarka ir teisingumas"), Modestas Nugaras (Lietuvos žaliųjų partija), Kazys Paulikas (visuomeninis rinkimų komitetas "Mano Klaipėda"), Benediktas Petrauskas (Lietuvos socialdemokratų partija), Nina Puteikienė (iškėlė Lietuvos centro partija), Viačeslavas Titovas (visuomeninis rinkimų komitetas "Titov ir teisingumas"), Arvydas Vaitkus (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) ir Artūras Žalys (visuomeninis rinkimų komitetas "Už pokyčius Klaipėdoje").

Gaila, kad kandidatui Benui Šimkui (Darbo partija) nepavyko surasti savo vaikystės nuotraukų.

Agnė Bilotaitė Simonas Gentvilas Vytautas Grubliauskas Lina Šukytė-Korsakė Modestas Nugaras Kazys Paulikas Benediktas Petrauskas Nina Puteikienė Viačeslavas Titovas Arvydas Vaitkus Artūras Žalys VAIKYSTĖ. Tai toks gražus metas, kupinas džiaugsmo, vilties, nepamatuotų norų. Sakoma, kad gyvenimo dar nesugadinti vaikai būna atviri ir žavi tikru, o ne suvaidintu nuoširdumu.

Sidebar placeholder